Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek erdemes arra a...

Szerintetek erdemes arra a fiura ráirni Facebookon akit nem ismerek szemelyesen, de bejon?

Figyelt kérdés
2eve jarunk egy suliba.Ő 16eves en meg 15 es hat szeptemberbe kezdtem igy nezegetni,de kiderult h baratnoje lett es hagytam az egeszet inkabb. aztan eltelt felev utan szakitottak es ujra bejon ismet. mikor szunet van allandoan kijon de persze en is es igy nezem nezem de nem sok ertelme van szerintem. rairnek de egyszeruen nem merek nincs bennem annyi ero. mondtak h irjak ra baj nemlesz. csak en allandoan azt veszem le igy a srac arcarol h ilyen bunkos visszautasito de ez persze az en velemenyem masok szerint nagyon kedves,vicces. meg hat lajkolja a profilom de az nalam olyan lenyegtelen... 1x volt az h nezett engem egesz szunetbe es ennyi.es egyszeruen nem merek rairni....:/ erdemes 1probat vagy valami?
2015. ápr. 26. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes, nem veszíthetsz semmit. Arc alapján egyébként se lehet megmondani, hogy milyen ember.
2015. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod!:)
2015. ápr. 26. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!