Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok ilyen szerencsétlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ilyen szerencsétlen vagy ez általános, megszokottnak számít? 19F

Figyelt kérdés

A tinihez írom, mert 15 éves koromtól ez van, meg amúgy sem sorolnám ezt a felnőtthöz.

Az első igazi esély "párkapcsolatra" 13 éves koromban volt, már nagyon közel voltam egy osztálytársamhoz, aztán 1 hétre rá lett egy palija. Le is mondtam róla, pedig tudtam, mert mondták mások is, hogy érdeklem őt nagyon. Aztán valami butaságon összevesztünk és annyiban maradt az egész. Aztán 15 évesen jött a következő igazi lehetőség, amikor egy ilyen ifjúsági csoportba kezdtünk el haverjaimmal járni és ott volt egy 17! éves lány is. Közeledett hozzám, meg is lepődtem, majd én is hozzá. Már olyan közel voltunk, hogy intim dolgokat is beszélgettünk, hazakísértem sokszor stb. Aztán egyik héten látom, hogy elkezdett az a csávó is járni az "ifjúsági" csoportba, aki udvarolt már neki hetek óta. Nekem is mondta a lány, hogy valahogy le kellene koptatni, erre amikor elkezdett járni a pali, a 26!!!! éves pali a csoportba, végig vele volt a lány, rám sem bagózott.. Majd össze is jöttek. Jólvan, oké. Hülye lenne egy 15 éves takonnyal összejönni, amikor van lehetőség egy 26 éves, munkával rendelkező "férfival" is. Azóta is együtt vannak, pedig ez 4 éve volt.

A következő komoly dolog 1 évre rá, 16 évesen jött, amikor egy külföldi kiránduláson egy nálam 1 évvel fiatalabb lány nagyon egyértelműen közeledett felém. Tetszett is, mit ne mondjak, szép lány volt. Nagyon közeledett, de ha beszélgetésre került a sor, akkor nem sokat mondott, hiába kérdezgettem. Aztán a kirándulás után 1 héttel azt üzente, hogy kavar egy végzős sráccal, szóval nem sok esélyem van. Rendben, akkor szia.

Ezek után igazán komoly esélyem nem volt, de volt egy lány a buszon, akivel heti 2-3x utaztam, nagyon megtetszett, elsőre semmi esélyt nem láttam, mert nagyon szép volt, 9/10-es, ha úgy tetszik. 2 évvel fiatalabb, kiderült, mert facen kutatgattam utána, de velem egyidősnek nézett ki. (Ekkor 17 voltam.) Én sokat nézegettem őt, de nem vett észre, majd egyszer, mikor utoljára szálltam fel a buszra, azt vettem észre, hogy nagyon erősen engem figyel, ezek után rengeteget szemezett velem, sokszor el is kaptam a tekintetem (Mekkora béta viselkedés, Jézusom..). Már azon voltam, hogy leszólítom valahogy, erre 1 hétre rá egy csávóval láttam, kézenfogva. Ezek után is figyelgetett, de én nem szemeztem vele többet, nem érzem, hogy ilyenkor illendő. Hát jó, ennyi volt nagyjából.

18 évesen elkezdtünk bulizgatni, első csókom egy buliban, kissé ittasan, egy 21 éves lánnyal volt, nagyon rossz volt. A második is egy ismeretlen, 17-18 éves lánnyal volt, az is minősíthetetlen volt. A harmadik lánnyal kapcsolatom lett. 1 hónapos szenvedés volt az egész, aztán vége lett.(Nem is fogom ezt a bulizós-csajozós dolgot erőltetni többet párkapcsolat céljából..) Mindig más csávókat figyelgetett, majd szakítás után összejött a legjobb haverommal. :')

Ennyi az én "párkapcsolati" történetem. Voltak még kisebb l’amour szerű dolgok, de semmi több. Volt olyan eset, hogy üzent egy lány, egy egész szép lány, hogy 8/10-es srácnak gondol, de én meg nem mertem lépni és pár hétre rá lett is barátja. Brávó, szép volt. Ez 17 évesen volt. Voltak kicsit csúnyább lánykák is, akik írogattak, sőt, mai napig van ilyen, aki nem tud leakadni rólam, pedig szépen, érthetően elmondtam, hogy nem szeretnék párkapcsolatot, nem bántottam meg.

Tehát nagyrészt az egész "szerelmi" életem arról szólt, hogy mindig jött egy másik pali a helyemre az adott lánynak az életében.


2015. aug. 5. 14:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy most főiskolára fogok menni, bízom benne, hogy talán összejön majd az évek alatt valakivel valami. Mondjuk érdekes lesz, szűzen főiskolásnak lenni.. :D
2015. aug. 5. 14:32
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenhez idő kell egyszer úgyis lesz majd valaki s az hogy te szűz vagy-e vagy sem nem tartozik senkire csak rád :)
2015. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát, elég sok idő eltelt már azért.
2015. aug. 5. 14:40
 4/14 anonim ***** válasza:
az "szerelmi életem" se jobb, egyszerűbb szóval ... most már máshogy állok a dolgokhoz és nyitottabb vagyok és egyből lépek, nem várok:)
2015. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De így a büdös életben nem lesz igazi kapcsolatom, ha ebből a szemszögből nézzük.. Akárhányszor próbálkoztam egy lánynál, mindig volt választási lehetősége. Körberajongják a nyáladzó hímek, ha neki pedig tetszik valaki és fordítva is, akkor nem fogja megerőltetni magát, mert ott van a többi srác, akikből válogathat egy hasonló "értékűt", mint aki tetszik neki, de nem rajongja úgy körbe őt, mint a többi srác. Egyik haveromnak pedig meg is volt mondva, hogy rengeteg másik pasi akar a lánytól valamit, szóval neki nem muszáj az a kapcsolat, amiben a haverommal volt. Így nem könnyű, csak az olyan lányoknak.
2015. aug. 5. 15:05
 6/14 Gergely182003 válasza:
Nem szerencsetlen vagy, hanem felenk, es erzelmileg probalsz kozeledni egy lanyhoz nem csak dugni egy jot. En is ezzel kuzdottem kamaszkent, probaltam valtozni, de nem sikerult. Most nos vagyok, van 2 gyermekem. Nem volt sok nom eletemben, de nem is az szamit. Fogsz talalni olyat, aki ertekeli azt, hogy nem egy bunko vagy aki csak dongetni akar. 29/F
2015. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nyugi,majd találsz egy csajt,aki olyan stílusú,mint te.És amúgy meg a külső nem minden,lehet,hogy megpróbálhatnád a(z) (idézem) kicsit csúnyácskább lánnyal is.
2015. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Persze, kell az idő, de már várok én időtlen idők óta. Jó, 19 éves vagyok, nem késtem el, de van nem egy ismerősöm, akik már 1 éve együtt vannak 15-17 évesen és jól érzik magukat.


Őszintén mondom, a kicsit csúnyácskább lány(ok) nem csak kicsit csúnyábbak. Lehet jó személyisége, ha egyszerűen nincs meg a kémia, a külső vonzalom, ha egyáltalán nem tetszik, akkor aztán próbálhatok vele bármit, nem menne. Sajnos.

2015. aug. 5. 15:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a történetekben vajmi kevés gond volt veled.

Viszont ezek a lányok alaposan leminősítették magukat (Y) . Jár nekik a taps.

2015. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát, azért volt gond velem is, főleg a töketlenség és az, hogy nem mertem szinte soha teljesen felszabadult lenni. De azért köszi.
2015. aug. 5. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!