Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 10-es skálán mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10-es skálán mennyire vagyok reménytelenül romantikus és szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Egy táborba megtetszett egy fiú de sokkal idősebb nálam. Kort nem mondok mert kiakadnátok de én még nem léptem be a bulizós, ivós korba, ő meg már legálisan is teheti. Ismerőseim végett félévente felmegyek abba a városba ahol ő lakik, de az 2 órányi út autóval. Ráadásul fél éve egy lány feltett egy képet róla meg a fiúról ahol csak éppen hogy nem csókolják meg egymást és komiba azt írta a lány hogy alakul valami de azóta semmi kép, de nem is vette le a lány. Megkérdezni meg nem tudok senkit mert gyanús lenne és a korkülönbség miatt még sem vallhatom be.

De közben olyan aranyos volt a táborban a fiú. Mindig figyelt rám, többször megdicsért, egyszer én is fent maradtam velük és lefekvéskor azt mondta nagyon jó volt hogy velük maradtam. ( ez már csak zárójeles infó de két bátyám van ami picit megnehezíti az amúgy is reménytelen dolgot )


2015. aug. 1. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
10
2015. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak amennyire én..:"D Pacsit csajszi.
2015. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hihi, legalább nem vagyunk egyedül
2015. aug. 3. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért priviben leírhatod a te és az ő korát,hátha tudlak bátorítani :P

17L

2015. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!