Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ekkora baj ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj ha valaki félénk?

Figyelt kérdés
Fiúk,tényleg csak a nagyszájú nyomulós csajoknak van esélyük nálatok?A tapasztalatom sajnos ez.Jó nyilván nem sok tapasztalatom lehet 15 évesen de akkor is így látom.Visszataszító ha egy lány csendes,szerény és félénk? 3 legjobb barátnőm van.Mi 4-gyen szoktunk lenni szünetekbe.Én átlagosnak látom magam,de a barátnőim szépek,okosak kedvesek..(elvileg én is csak nem tudom elhinni)=kicsit önbizalom hiányos is vagyok.Csak ugye mind félénkek vagyunk és nem kezdeményezünk.De a fiúk akikkel jóban vagyunk és ismernek minket, azoknak bejövünk.Van néhány lány a suliba akik csúnyábbak nálunk,és elég irritálóak legalábbis számomra.De a fiúk odáig vannak értünk.Velünk meg nem foglalkoznak.A kb.10 -es fiú banda ,,osztozkodik" 2 lányon,ahelyett ,hogy velünk is foglalkoznának.(Nem vagyunk rondák nem az a gond,nagyképűek meg főleg nem..) :D csak nem értem hogy miért szarnak le minket mikor jobbak vagyunk minden értelembe azoknál a lányoknál.

2015. júl. 25. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
ha akartok valamit és nem veszik észre akkor miért nem ti mentek oda?
2015. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nincs így. Sőt, a félénkség aranyos is tud lenni.
2015. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Az önbizalomhiányon lehet javítani, és egy egészséges mértékű félénkséggel/visszahúzódó jellemmel nincs is probléma. A baj ott kezdődik, amikor a lány konkrétan balf**z módjára szerénykedik és félénk. Amikor nem mer megszólalni, és feltűnően, már-már idegesítően visszahúzódó olyan emberekkel szemben, akikkel nem napi szinten tartja a kapcsolatot, maximum iskolában találkoznak. Ez a baj a fiúknál. Ha nem nyit a lány feléjük, vagy legalább egy fiú kezdeményezésére nem reagál magabiztosan, nem tud kiállni magáért bizonyos szituációkban, akkor teljsesen elvesztik az érdeklődést. Hidd el a korodbeli srácok nagy részének (NEM CSAK a divatb**iknak és 'nagymenőknek') sokkal jobban bejönnek az olyan csajok, akik magabiztosak és valamilyen szinten önállóak. Ha egy lány csak szimplán introvertált, és nem spanol le minden második emberrel akit meglát, azzal nincs semmi baj. Nyilván az ember jelleme, személyisége 15 évesen még bőven fog változni, és senki más, csakis ő változtathat önmagán.


U.I.: Kérlek ne vedd magadra, amiket írtam a lányokról, arról beszéltem, hogy egy srácnak ez a baja ilyenkor általában, nem azt hogy te is ilyen vagy. Ne értsd félre:)

2015. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Es ha ok csak annyit latnak beloletek hogy magatoknak valok vagytok es furak?

Nem azt akarom mondani,hogy ilyenek vagytok,felreertes ne essek.

Mivel szeretned folkelteni az erdeklodesuket?Azzal,hogy ultok egy helyben es beszelgettek?A lanyok akiket nagyszajunak es irritalonak latsz,ok is tesznek valamit amivel magukra vonjak a figyelmet.

Es nem csak "harsany" mod van a figyelemfelhivasra,csak meg kell talalni a szamodra megfelelot.Plusz egy kis onbizalom elengedhetetlen.Sok sikert! :)

2015. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a félénk lányokat szeretem!

De azért ne remegjen, ha megszólítom és tudjak vele beszélgetni.

2015. júl. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Néma gyereknek, anyja se érti a szavát...


Ha nem mutatod ki, hogy neked bejön egy fiú, akkor mégis minek teperjen utánad? Én is inkább mászok olyan csajra, akinél látom, hogy van esélyem, aki flörtölget velem, adja a jeleket, hogy szabad a pálya. Feleslegesen nem fogom az energiámat és időmet olyan csajra fordítani, aki elérhetelen és befelé forduló, távolságtartó és nem ad semmi jelzést, hogy tetszem neki. Így is baromi nehéz megfelelő csajt találni szinte mind pocsék személyiségre, akikkel ismerkedtem eddig is.

2015. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Ja meg ugye akülső az nem minden, ha belsőre romlottak vagytok, még szép, hogy nem érdekeltek egy értékes fiút sem. MOst nem az agyatlan menől, balhés páwa idiótákra kell gondolni, bár ha nektek ezek jönnek be, akkor szép pár lehetnétek ilyen felfogással. :D
2015. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A lányoknál aranyos meg minden, de a félénk, csendes fiúk halálra vannak ítélve csajozás terén. Tapasztalat....
2015. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!