Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Keresztény/Keresztyén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Keresztény/Keresztyén gondolkodású lányok! Nektek milyen fiú tetszene igazán?

Figyelt kérdés

A feljebben olvashatóakból adódóan ez egy nagyon kevés személyt foglalkoztató kérdés, mi szerint kevés kortársunk halotta meg Urunk szavát, főleg ilyen fiatalon. És e mellet egy oldalról nézve elég kínos egy téma ez sokunk számára,a mi Urunk tanításainak tudatában.

Őszíntén kiváncsi vagyok a válaszaitokra melyek talán hasznos tapasztalatá válnak életem során. Ezen felül megkérném szabadon használni a válaszolófalat az ebbe a témába illő kérdések feltevésére és az esetlegesen idetévedő férvi hasonló gondolkodású kortársak csatlakozását is örömmel támogatom.


Üdvözlettel Csenkey Ferenc



2015. aug. 7. 03:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
60%

A sokasodjatok a kínosság alapja?

Nem vagyok hívő de nem hallottam még arról hogy a kereszténység bármelyik ága tiltaná a hívők számára társas életet, de még a kereszténységből is ha jól tudom csak a római katolikusoknál van cölibátus.

2015. aug. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Én ebben az esetben felgyorsult világunk elvárásaira gondoltam. Mi szerint magában az átlag fiatalsági párkapcsolat ami nagy esélyel nem tart sokáig egy nem igazán tiszta formája a szerelemnek. Nem tudom hogy te hogy gondolod,de én és egy szintén keresztyén barátom az igaz és mély szerelemben hisz.
2015. aug. 7. 03:18
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Figyelj Feri, ilyenkor még a Jóisten is alszik szerintem.
2015. aug. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2015. aug. 7. 03:28
 5/40 anonim válasza:
96%
Nekem például fontos, hogy ne legyen az a tipikus "páva" srác, ha idegennek tartja az egyházat, azt elfogadom. Legyen normális, és valljon normális értékrendet. Normális alatt azt értem, hogy ne a külső értékeket tartsa a legfontosabbnak például.
2015. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat.
2015. aug. 7. 08:08
 7/40 anonim ***** válasza:
Nem mind1? Házasság előtt úgy sincs kufirc...
2015. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy ezért meg kellene vonni a szerelmet magunktól.
2015. aug. 7. 10:39
 9/40 anonim ***** válasza:
De most komolyan, ez nem önkínzás? Ott van a lány, az öledbe van, meg szerelmeskedtek, meg minden, de te maximum a gatyádba durranthatsz...
2015. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Egy kerestény vagy keresztyén ember sokkal fontosabbnak tartja az Úr és Megváltója iránti szeretetét (így megtartja azok kérését,szabályait) mint földi valója kisseb örömeit. De ez tényleg egy nagy probléma ha a párkapcsolat másik tagja nem hívő,mi szerint így a meghùzott intimitási határvonal roszat tehet a kapcsolatuknak. De ilyen kérdések, megtárgyalására készült ez az oldal.
2015. aug. 7. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!