Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lánynak írok facebookon...

Ha egy lánynak írok facebookon, de ő nem kezdeményez, akkor felejtős a dolog, nincs értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés
Hogy derítsem ki, hogy van-e értelme?
2015. jan. 7. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű számomra.

Mit nem kezdeményez? Beszélgetést, témát?

2015. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beszélgetést és témát, nem teljesen elutasító, de nem kezdeményez, ha kérdezek válaszol esetleg visszakérdez. Nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy nyomulok.
2015. jan. 7. 18:09
 3/9 anonim válasza:
Jó kérdés, nekem is van egy hasonló szitum, rairok, ugy tűnik mint aki még örül is, kifejtve válaszol, visszakerdez, elég intim dolgait is megosztja velem, van hogy erről arról képet küld, de o nem ír soha. Elég elbizonytalanito. Szerintem nincs értelme, ha magától nem nyit feléd.. :S
2015. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valakinek csak nyomulni kellene, nem? Írj neki bátran, ha nem jössz be neki, úgyis lepattint majd.
2015. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En szemely szerint nem nagyon birom a facebook-os ismerkedest. Ha egy varosban laktok probalj meg eloben is kozeledni hizza. 15/L
2015. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2,#3


Szerintem nem gond, hogy mindig te keresed.

Ezzel is érezteted a lánnyal, hogy fontos neked és érdeklődsz iránta.

Nincs erre szabály, hogy ki keressen kit.

Próbáld ki egyszer, hogy nem írsz rá pár napig. Mi lesz a reakciója.

Ne úgy vedd, hogy csak ő az egyetlen lehetőséged.

Egyszerűen ne írj rá.

Ha kérdezi később, hogy miért nem írtál, akkor írd azt, hogy dolgod volt. Ha kérdezi, hogy mi volt akkor írd neki, hogy majd később megmondod és tereld is a témát.

(A dolgod az az volt, hogy vártad a jelzését. A később mondod meg majd, meg azt jelenti, hogy majd később felemlegeted majd neki. Így nem fogsz neki hazudni, ha esetleg ettől félnél, hogy bűntudatod lesz. )

Kérdezz véleményeket fiúkról. Mi tetszik neki külsőre és belsőre.

De mindenféleképpen próbálj meg a személyes találkozó felé vinni a témát.

Ott fog igazán kiderülni, hogy tetszel-e neki vagy sem.

2015. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem egy városba lakunk, már elhívtam, igen is mondott, amint lesz lehetőség elviszem valahová, de azért jó lenne tudni, van-e értelme "küzdeni". Egyetértek, hogy nekem kell írnom, én vagyok a férfi, de na mégis. :)
2015. jan. 7. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyenlőre csak tartsd az érdeklődést és beszélgess vele.

Majd a személyes találkozón kiderül minden.

Az, hogy pozitív a találkozásra már egy jó jel és csak beszélget veled.

Sok szerencsét. :)

2015. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a lányok azt várják hogy a fiú kezdeményezzen
2015. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!