Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok olyan fiúval akinek nincsen munkája?

Figyelt kérdés
20F

2015. aug. 12. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azzal kéne kezdened az ismerkedést hogy: szia, nincs munkám
2015. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, nem kizáró ok, de azért annyi pénze legyen hogyha mondjunk megyünk fagyizni akkor fizeti a sajátját
2015. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, hogy miért nincs munkája.

Ha ez átmenti, akkor nem gond, bárki kerülhet ilyen helyzetbe.

Ha általában így éli az életét, akkor kizárt.

És természetesen a saját részemet fizetem randikon, de az övét nem.

2015. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp továbbtanulsz és azért nincs munkád akkor megérthető. De ha egész nap szüleid házába lopod a napot akkor nem
2015. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Manapság sajnos nem ritka a munkanélküliség. Bár, azért ha valaki nagyon akar, szerintem ennyi idősen pl. McDonald's-ba nagy eséllyel felveszik, tudtommal a fizetés sem katasztrófa. Bár, ez azon is múlik merre laksz, falun/vidéken sokkal nehezebb munkát találni. Egy 20 évesnél szerintem nem hátrány, ha nincs munkája. Ha 25-30 lennél, egészséges, és évek óta eltartatnád magad, na az már enyhén szólva nem tetszene senkinek. 17/L
2015. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel ez a tini párkapcsolatok kategória, a korosztályt kb 11-22 év közé tippelem, dolgozni 16 éves kortól lehet. 16 és 22 éves kora között a legtöbb ember iskolába vagy legalább valamilyen tanfolyamra jár, tanul, emellett nem zavar ha nincs munkája. Ha mondjuk nem tanul már, örülnék ha legalább keresne állást, de a mai viszonyokban pályakezdőként nem feltétlen az ő hibája ha nem dolgozik. Tehát nem zavar, amíg nem eltökélt szándékod 30 éves korodig a szüleiddel, utána pedig velem eltartatni mgad. 17l
2015. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem....persze ha egyetemen tanulsz tovább akkor érthető de amúgy nem. Biztos nem.
2015. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Néhány hónapja tart a dolog és nem nagyvárosban élek nem túl jók a lehetőségek. Senkitől nem várom el hogy fizessen helyettem. Nem életvitel szerűen akarom ezt csinálni.
2015. aug. 12. 10:35
 10/10 anonim ***** válasza:

22 évesen anyámmal élek több mint egy éve semmi munkám az össz. vagyonom 300 forint. Tesco árufeltöltőnek és gyorsétteremi dolgozónak se vettek fel (nagyon ritkán akad alkalmi munka, de az is csak pár tízezer), szóval én már meg se próbálkozok olyannal hogy nőzés.


A 20-as évek legelején még annyira nem fontos a pénz és karrier téma, de ha 23-25 évesen nincs meg az önálló életed(stabil munka meg egy kis albérlet) akkor elfelejtheted a nőket. Mellesleg ez erősen csak a férfiakra vonatkozik...

2015. aug. 13. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!