Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy két évvel idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy két évvel idősebb csaj szeretem szerintem en is tetszek neki olelget meg ilyenek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor ölelget? Ha ketten vagytok? Vagy amikor tömegben vagytok?
2015. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj neki egy cuppanóst.
2015. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mind a kettő..

oké :D

2015. aug. 13. 00:51
 4/4 anonim válasza:

Dehogy tetszel neki, ne éld bele magad :D Nálunk osztályba n a fiúk-lányok akik jóbanvannak (mint barát persze) simán ölelgetik egymást.

Másrészt nálunk is van egy csaj aki állandóan ölelgeti meg cukkolja a nála fiatalabb/alacsonyabb fiúkat, és nyilván nem azért mert bejönnek neki.


Szóval szerintem ne éld bele magad, mert pofára esés lesz a vége, inkább csak aranyosnak, cukinak tart téged, és olyan vagy számára mint valami kisöcsi.

2015. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!