Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy olyan kapcsolatnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan kapcsolatnak értelme, ahol a csaj 3 évvel idősebb a srácnál és csak hétvégente tudják megoldani azt, hogy együtt legyenek/ találkozzanak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne lenne? Ezek alapján nem befolyásol a döntésem.
2015. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen az se jó ha mindig együtt vagytok
2015. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van érelme. 22/F

Másnak még ennyi sem jut.

2015. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Pláne, hogy a hétvége a szülők kedvenc ideje a családi programokra. Szóval ha 1 napot elvesznek valami programmal akkor máris csak 1 napotok marad. Többet lesztek hozzátok távolabb álló emberekkel mint egymással.

A 3 év korkülönbséggel semmi baj nincs.


Bár ha most belevágsz, akkor nyáron már együtt lehettek, de én szeptemberben nem kezdenék ilyen kapcsolatot.

2015. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hétvégi találkozással nincs semmi gond, 2 éve élek ilyen párkapcsolatban és borzasztóan örülünk egymásnak minden egyes hétvégén :) talán jobb is így, Nem unjuk meg egymást;) hány évesek vagytok? Nem mindegy hogy 13-16 vagy 19-21.
2015. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett Happy End...pedig nagyon szeretem, de elrontottam...de sztem ezt csak én akartam most nagyon fáj
2015. máj. 28. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!