Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk szerintetek előny vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek előny vagy inkább hátrány hogy ilyen szemilyéségem van?

Figyelt kérdés

Őszinte lány vagyok szokták mondani "ami a szívén az a száján" bár ez nem jelenti azt hogy tapintatlan vagyok csak ha van egy véleményem akkor azt nyiltan felvállalom és elmondom. Kalandvágyó is vagyok. Vicces és kedves vagyok. Bár makacsnak és forrófejűnek is tartom magam. Családcentrikus vagyok fontos nekem a család és az állatokat is kedvelem. Rock zenét hallgatok de azért szeretem a lassú nőiesebb zenéket is. :D ha értitek mire gondolok :D Bizonyos dolgokban szeretek én irányítani. Precíz és kitartó is vagyok. A kapcsolatokban hűséges vagyok meg nagyon szeretek ölelkezni összebújni akkor mindig úgy érzem hogy biztonságban vagyok és hogy én vagyok a világ legszebb nője :) :D ROMANTIKUS vagyok :3 :D

nah kb ennyi. :)



2015. aug. 13. 23:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem hátrány...:) Ha nem vagy feltűnősködően domináns, akkor ezek szinte kizárólag jó tulajdonságok.
2015. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát kapcsolatokban jobbszeretem ha a férfi irányít viszont ha valami nem tetszik akkor azt elmondom de ott már annyi is pont és kész. Nem veszekszem meg ilyenek. Amúgysem szeretek veszekedni.
2015. aug. 13. 23:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor.. ezt a kérdést elolvassa, mondjuk úgy tíz fiú. Kettőnek egyből tetszik, háromnak egyáltalán nem, a maradék ötnek pedig kisebb-nagyobb változásokkal igen, tetszik. Én most matematikailag közelítettem meg(azt hiszem), de valóságban is így működik, szóval itt is csak ilyen igen - nem válaszok fognak inkább jönni és nem olyan, hogy hátrányos vagy előnyös. Én magamból indultam ki, lehet baromságot írtam az előbb és másvalaki máshogy fogja fel. Én beletartozom az általam említett öt emberbe, előny, hogy rock zenét hallgatsz, hűséges, ölelkezős, összebújós vagy, állatbarát, kedves. A kalandvágyó, makacsságod, forrófejűséged már nem tetszik annyira. Remélem tudtam valamennyire segíteni!
2015. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Papíron ezek szinte mind jó tulajdonságok, de mivel én ennek szinte pontosan a szöges ellentétje vagyok, így azt hiszem 15 percet sem bírnék ki egy ilyen csaj mellett.
2015. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen :D köszi a választ. :)
2015. aug. 13. 23:58
 6/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? kíváncsi vagyok, mert ritka az ilyen fiatalkorban:) És hogy válaszoljak is: mindenképp előny!
2015. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
16 :) :D
2015. aug. 14. 00:04
 8/18 anonim ***** válasza:
nálam előny.
2015. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6os vagyok, akkor Te egy nagy kincs vagy! :)
2015. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2015. aug. 14. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!