Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy gyönyörű szép lány...

Van egy gyönyörű szép lány akivel pár hete ismerkedtünk meg. Egy probléma van. Tetszik neki valaki. Mit tudok ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés

Le redukálva a helyzet így néz ki:

Megismerkedtünk egy lánnyal, szinte rögtön, első pillantásra megtetszett. Egy a probléma, hogy neki tetszik egy fiú. Namost, úgy érzem, van esélyem nála, de még is mivel tudom őt meggyőzni azzal hogy én is itt vagyok, ha számba venne nem különböznék a másik sráctól. Mivel tudom őt lenyűgözni, hogy esetleg más véleménnyel legyen a jelenlegi álláspontáról?

Képes lennék rá várni hónapokat, ha tudnám egyszer beérik az a gyümölcs is.

Lányoktól és fiúktól egyaránt várom a kulturált segítségeket. Mit tanácsoltok, ajánlotok?



2015. febr. 6. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
bocs nem értem az elejét. ismerkedtünk meg ? ezt majd fejtsd ki h akartad irni :D semmiképp ne próbáld meg egyenes szavakkal lebeszélni róla. inkább fogd vissza magad légy a lelkipartnere ha találkozik a másik sráccal kérdezd meg után milyen volt stb. ezáltal te is megismered jobban a lányt. járj a kedvében nevetesd meg mindig és ha úgy érzed közöld vele h neked nagyon tetszik esetleg randira elmenne e veled. te légy férfi mellette ő meg érezze magát nőnek. de kort is irhatnál mert fontos egy kicsit :D
2015. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nézz ki jobban, mint a másik srác, és tiéd a csaj!
2015. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen "problémák" sorozatából áll az élet. De ezek valójában álproblémák. Arra figyelmeztetnek, hogy résen kell lenned, és jobbnak kell lenned. És ha már megvan a csaj, akkor sem dőlhetsz hátra, mert új jelentkezők mindig lesznek.
2015. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

pár hete ismertük meg egymást

nem tudom hogy mit nem értesz?:)

egyébként köszönöm a válaszokat, ahogy írtad, eddig pont ezeket próbáltam alkalmazni

2015. febr. 6. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
ja csak mert én úgy fogalmaztam volna h pár hete ismertük meg egymást. így azt hittem vmi csoportos banzájnak indul :D megismerkedtünk egy lánnyal.. ebbúl hittem azt. na akkor most ha úgy érzed h mindent megtettél akkor itt az ideje férfinak lenned és viselned a következményét a döntésének. mond el neki h te nagyon megkedvelted és féltél neki ezt idáig elmondani. most már nem bírtad magadban tartani és h rosszul esik h nem veszi észre a te közeledésed. lehet sok ez így egyszerre hagyok időt ha szeretnéd, gondold át. de kérlek ne bánts még jobban. ezektől a mondatoktól el fog gondolkozni. ezt mondjuk mond el neki egy találkozásotok vége felé. ha csak vársz és ugyanezt csinálod csak magad fogod megőrjíteni ezzel.
2015. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!