Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nagyon gáz, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon gáz, ha valaki 13 évesen 147cm? Mer én 13 évesen csak 147. cm vagyok, és sokan piszkálnak.

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 23:46
1 2 3
 21/24 Pityipalkó válasza:
Nem gáz és Te nyugodtan hordhatsz magassarkú cipőt !!
2015. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Sajnáld le akik piszkálnak! Másokat a külső adottságaik alapján cikizni amúgy is „gyenge” dolog. Amúgy én is mint sokan mások az alacsony csajokat szeretem az én 188 centis magasságommal. Volt akkora bnőm mint Te. Ekkora idősen különben én is sem voltam sokkal magasabb min Te, de ez már genetika. Fel a fejjel! Ez a lényeg.
2015. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Optipolar ***** válasza:
Nem gáz. Én ismertem két lányt, az egyik 18 évesen 152 cm volt, a másik 28 évesen meg 158. Hozzájuk képest te 13 évesen nem vagy alacsony. Csak hogy tudd, az nem egészséges, ha valaki 13 évesen már 170 cm magas...
2015. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

a volt szomszédom lánya most 22 évesen cipőben 145cm. A te korodban olyan 130-135 lehetett, szóval a genetikába nem tudsz beleszólni, igaz lehetne rajtad segíteni úgy egy 10 cm-t. (de ehhez orvosi beavatkozás kell)

Ne akarj másnak lenni, én 13 évesen ölni tudtam volna ha egy ilyen magas barátnőm lehetett volna, mivel akkor én csal 150cm körül lehettem

2016. máj. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!