Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a panaszom? Ha...

Mi lehet a panaszom? Ha iskolába megyek folytonos jelleggel fáj a gyomrom. Sokan mondták már hogy ideges vagyok mert sokat piszkálnak a sulimba és félek de ha lehigaddok akkor is fáj a hasam.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a bajom.Kérlek segítsetek.
2014. máj. 14. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Miért piszkálnak az osztálytársaid? Ha igazuk van, akkor tegyél ellene. Általában igaz, hogy a gyerekek szigorúak a hibák ellen, viszont őszinték is.

2014. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs igazuk mert nem igazak rám a vádak.
2014. máj. 14. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, minden nap szedjél magnéziumot, reggel indulás előtt citromfű teát igyál, ha lehet vigyél is magaddal. Ha teszel bele mentalevelet, még finomabb és hatásosabb.

Az ok vszínű a stressz.


Első válaszoló, a gyerekek nem őszinték, hanem kegyetlenek.Hallottál a bullying néven elhíresült tevékenységről? Ha kipécéznek valakit, aki esetleg csendesebb, szegényebb, nem "menő", annak jaj. Kigúnyolják, megfélemlítik, kiközösítik. Volt eset, nem egy, hogy a halálba kergették a társukat. Nem tudom, hogy hogy te milyen ideális iskoláról írtál, de ez előfordult már általános iskolában, középben, elitsuliban és nyóckerben is.

2014. máj. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha lehiggadsz akkor is abba a suliba kell járnod :(
2014. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!