Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan nincs egy ilyen lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nincs egy ilyen lány sem?

Figyelt kérdés
annyira bírnám ha lenne olyan akivel az élet legjelentéktelenebb és legkisebb mozzanataitól a világon bármekkora és bármilyen dologról lehetne beszélni, és főleg hogy ne egykét szavasak legyenek a válaszok, unalmas ha nekem kell fenntartani a beszélgetést és ettől az egész unalmas lesz, na meg hogy ne legyen sértődés a vége, például valakinek húzom az agyát poénból, erre meg nem veszi a lapot és beszáll, hanem bevágja a durcát. aztán meg ha véletlen valakivel jól elvagyok akkor biztos hogy tőlem legalább 9746 km-re lakik valamerre a világ fa.szán. ki van még így rajtam kívül? 18/F
2015. aug. 17. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dettó
2015. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez van.

Bekell érni a helyi pitsákkal...

Ha meg létezik is olyan lány akivel jól ellennél, és helyi, az tuti foglalt :/

2015. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
"például valakinek húzom az agyát poénból ...." Majd ha felnösz.
2015. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel arra is vannak ilyen lányok , csak nem veszed észre őket. Személy szerint én is lány vagyok s tök jól eldumálok az emberekkel de csak akkor ha olyan személyről van szó akivel mondjuk úgy van közös téma , utána meg jön a többi sorra. Ne feltétlenül egy beszélgetés alapján ítéld meg a másikat, lehet csak később tud megnyílni.
2015. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akárhányszor jön egy ilyen kérdés, mindig az a válasz, hogy igen van, csak te még nem találtad meg. Az lehet, hogy messze lakik, vagy foglalt, de akkor nem ők aok akiket keresel. Én a második kategóriába tartozom ugyan, de illik rám a leírás. Ha valakivel meg van a közös hang, mindenről beszélgetünk, a légyről a falontól elkezdve, valamilyen karakteren át az élet nagy kérdéseiig, folyamatosan sértegetjük egymást és engem megsérteni tényleg nehéz, évente egyszer ha előfordul de nem tart hosszan és nem poénkodástól van általában. Szóval sok sikert, igen van és igen meg fogod találni:) Talán annyi, hogy adj időt a beszélgetésnek kibontakozni, a legtöbb embernek kell idő mire megnyílik valaki előtt ennyire. 18l
2015. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Rám is illik a leírás, legalábbis szerintem.

Viszont az is, hogy "a világ fa.szán" lakom.

A srác pedig, akivel rendesen el tudok beszélgetni, és megért, egész konkrétan 2400 km-re lakik tőlem.

Úgyhogy ne aggódj, nem vagy egyedül.;)

2015. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne!!! Szerencsére még vannak ilyenek, de nagyon kevés (de ezt gondolom már tudod). Sajnos egyre több *** van, és azt tapasztalom h már a barátnőim is egy része azzá vált... :(

Ettől függetlenül nagyon sok olyan lány létezik, mint amilyet te is leírtál. :)

Ezzel, a "húzom az agyát poénból" vigyázz, mert nem mindenki érti ha "csipkelődnek" vele :D (én mondjuk bírom ha vkivel így lehet hülyéskedni :)

És biztos, hogy arra is vannak ilyen lányok ahol te laksz :)

17/L

2015. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

vannak hát, csak veled nem akarnak megismerkedni, mert rendes fiú vagy, bunkó tapló, kegyetlen, önző legyél és fognak rád ismászni a csajok komám ;)


barátnőm is mondta, h ismerkedés elején mekkora bunkó voltam, mégis úgy rám cuppant

2015. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szerintem vannak ilyenek csak fiatalabbak , a lányok hamarabb érnek ez tény.

És tényleg fantasztikus ha egy olyan kapcsolatban vagy ami esetleg barátságbol nőtt ki mert akkor tényleg megértés a másikat stb...

16L

2015. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: hát igen, pont ezért szeretnék mindent barátságból indítani
2015. aug. 17. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!