Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők néha szokták arra...

A nők néha szokták arra használni a meleg témát, hogy felmérjék, mennyire vehetik komolyan a beszélgetőpartnert emberileg, ez gyakori?

Figyelt kérdés

Egy hölgy ezt írta nekem.:

"Személy szerint (nőként) néha szoktam arra használni a meleg témát, hogy felmérjem, mennyire vehetem komolyan a beszélgetőpartneremet emberileg, és ahogy elnézem amit írtál, más nők is tesznek néha hasonlóan."



2015. jún. 22. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

nő vagyok, még nem hallottam ilyenről

volt hogy előkerült a meleg téma a párom és köztem, akkor tényleg nagyon kíváncsi voltam, mi a véleménye, még féltem is hogy nem tetszik majd amit mond

szerencsére nem csalódtam benne:)

2015. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
E világi életemben még nem találkoztam hasonlóval és nem is alkalmaztam, de ha te mondod ...
2015. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magamtól nem szoktam felhozni a témát és erre használni, de ha valahogy feljön és nem tetszik, amit a beszélgetőpartner mond, azzal egy életre leírta magát előttem, az tuti.
2015. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyémántlány ***** válasza:
Direktben nem igazán. Tehát pl. nem hozom fel beszélgetés közben a meleg témát csak úgy, viszont ha szóba kerül a dolog valamilyen oknál fogva, a véleményből azért tudok következtetéseket levonni :)
2015. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!