Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen oldal vagy alkalmazás...

Milyen oldal vagy alkalmazás van ahol angolul beszélgethetek külföldiekkwl?

Figyelt kérdés
Nyelvtanulás meg persze szórakozás céljából lenne. Nem tudok tökéletesen angolul, nevezzük talán haladónak:) A beszéddel, társalgással magyarul is van egy kis problémám mert nem vagyok egy könnyen ismerkedő, nyitott típus ezért szeretném ezt fejleszteni, hogy gyorsabb és bátrabb legyek. Idegenekkel, írásban nem vagyok olyan gátlásos. Létezik ilyen oldal/app, ami nincs tele perverzekkel és azért ismert is?
2015. jún. 29. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
sharedtalk.com
2015. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én ezt fogom most kipróbálni: [link]
2015. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amúgy arra keress rá, hogy penpals, penfriends (ezek a szavak levelező társat jelentenek), illetve language echange, ez meg azt jelenti, hogy egymástól tanultok. És készülj fel arra, hogy angol anyanyelvűekkel túl sok lehetőséged nem lesz, mert nem nagyon izgatja őket Magyarország és a magyar nyelv. De ha pl. az olasz is anyanyelved, akkor azzal már jól tudsz barterezni velük.
2015. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
bocsánat, elírtam. helyesen "language exchange".
2015. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!