Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mitől lehet esetleh volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet esetleh volt már valakinek asonló baja? NORMÁLIS ÉS SEGÍTŐKÉSZ VÁLASZOKAT KÉREK!

Figyelt kérdés
tavaj jártam egy sráccal 2,3 hónapig és mióta szakítottunk nem tetsik senki. régebben előző pasiknál ezzel nem volt gond mindig volt valaki aki után lehetett lihegni a barátnőkkel. most viszont csak halgatom ahogy ők áradoznak egy fiú iránt és szépen csendben hallgatom őket. nem szeretnék ez ellen tenni vagy tettetni a barátnőimnek hogy nekem s tetszik valaki hogy ne tűnjek ki a sorból csak az érdekelne hogy mitől lehet ez és hogy valaki volt e már hasonló helyzetben és a igen ez az állapot meddig tartott.

#szerelem #tetszik #kilógás a sorból
2015. aug. 18. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sose beszéltem így a barátnőimmel arról, hogy ki helyes meg ki nem, szóval valamennyire átérzem a helyzeted:D Én nem is nagyon szoktam így megnézni a fiúkat, csak akkor kezdek el érzelmeket táplálni valaki iránt, ha már valamennyire megismertem. Szerintem nem baj, ha nem tetszik most senki, tedd túl magad az előző kapcsolaton és majd idővel "megjavulsz" hogy mennyi időd, az csak tőled függ:)
2015. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz. válaszok még jöhetnek
2015. aug. 18. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első sorig jutottam, de annyi helyesírási hiba van benne, hogy képtelen vagyok tovább olvasni. Ha van trágárságszűrő, akkor az analfabéták ellen miért nincs semmi?
2015. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak,hogy tisztázzuk a helyesírási hiba nem egy végzetes dolog. Te csak azért írtad ezt a kommentet mert unatkozol és gondoltad kéne piszkálni valakit. Egyébként kisgimibe járok tehát az analfabétától kicsit messzebb vagyok mint ahogyan te azt gondolod. Itt te vagy az analfabéta mert te nem tudod elolvasni a SZÉP NAGYBETŰS MONDATOT: "SEGÍTŐKÉSZ VÁLASZOKAT KÉREK!"
2015. aug. 18. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha, és mivel te azt akarod, nekem meg kéne hajoljak az akaratod előtt? Hah!
2015. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed is tök értelmetlen, ugyanúgy mint a fogalmazásod. A helyesírásról meg ne is beszéljünk.
2015. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez az oldal nem egy olyan hely ahol tökéletesen kell fogalmazni és írni. Aki akarja megérti és válaszol aki meg nem akar válaszolni az tovább nézelődik és olyan embert keres akinek tud segíteni. A hasonló oltogatásokat és beszólásokat sosem értettem. Valaki itt segítségre számít erre jöttök ti és szépen megalázzátok. Ezeket az embereket más kérdései alatt sem bírom látni. Én is láttam már sok idióta és helyesírási hibával teli kérdést,de mégis volt bennem annyi értelem,hogy nem álltam le velük veszekedni emiatt és nem szóltam be nekik mert nekem attól nem lesz jobb neki meg pláne nem. Gondolom ilyenkor belőletek sem a segítőkészség beszél! (Nem is az értelem az biztos)
2015. aug. 18. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az a normális, hogy mindig tetszik valaki. Egyszerűen nincs olyan a közeledben, aki iránt kedved lenne érzelmet táplálni. Az lenne a fura, ha folyamatosan kitöltenéd az űrt a szívedben, ahelyett, hogy keresnél valaki igényeidnek megfelelőt. Amúgy hány éves vagy?
2015. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!