Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek azért, hogy egy nő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuperpocok kérdése:

Mit tegyek azért, hogy egy nő ne nézzen engem lelki szemetesvödörnek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 20. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha következőkör elakar panaszkodni valamit, rázd le. Mond hogy most nincs kedved hallgatni a bajait..meg időd sincs..ha ezt párszor eljátszod és ugysem veszi a lapot, akmor mond meg szemtőt szembe hogy ne nézzen a lelki szemetesének, és hagyjon békén ezzekkel a témákkal.
2015. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én szeretnék kedves lenni hidd el...


Viszont a másik oldalról tudom, hogy ilyenkor friendzoneba kerülök...

2015. aug. 20. 16:17
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
ne légy kedves 1 csajjal se ennyi!
2015. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
legyél egy kicsit tökösebb , határozott, és rázd le párszor ... így nem kerülsz a friendzone-ba :)
2015. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Wow, milyen "okos" hozzászólások.

Tinédzserek, vagy annak megfelelő agyi szint. :D


Ha valami nem tetszik, mondd meg az illetőnek és kész. Nem kell ezen különösebben pörögni.

2015. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
9x18-as Makarov...
2015. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Crisopher ***** válasza:

-Szia, te vagy az a lány, aki hozzám akar fordulni a problémájával?

-Igen.

-Nem.

2015. aug. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha csak ilyen ismerőseid vannak akkor ideje lesz iránt változtatni:) hidd el nem mindenki akar csak problémákról beszélni
2015. aug. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mercilles74 válasza:

Ha nem akarsz a barátzónában maradni azért tenned is kell valamit. Nem muszáj bunkónak lenni és lerázni a csajt,de kicsit tökösebbnek kell lenned. Állj elé,és közöld vele hogy mit érzel. Két irány van innen a csajnak:

1 elküld a búsba

2 tovább léptek egy másik szintre kapcsolat terén.

Ergo mindenképp kikerülsz a barátzónából.

Fenn áll az az eset is,hogy nem ilyen érzéseid vannak iránta... Akkor ha találkoztok,ahelyett hogy megvárod hogy kiönti a lelkét,megmutatod neki az itt feltett kérdésed.

2015. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az, hogy mit tegyél, attól is függ mennyire és milyen formában része az életednek.

Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, egy volt kolléganőm.

Néhány évig tartott ez a dolog.

Az utolsó évben olyan dolgokat tett, amiktől nagyon elegem lett belőle, ezért, egyszerűen kitöröltem a számát a telefonomból.

(Van egy szokásom, csak akkor veszem fel a telefonomat, ha olyan számról hívnak, ami el van mentve a telefonomba.)

Én így oldottam meg.

Bár ez a megoldás kissé talán radikálisnak tűnhet, de úgy döntöttem, hogy nem leszek többé a lelki szemetese.

Sőt, egyáltalán nem vagyok hajlandó szóba állni vele.

A történtek után, ő többé semmilyen módon nem fér bele az életembe.

2015. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!