Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jogos, ha gáznak érzem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha gáznak érzem, hogy a csajom az évfordulónkon azért akar hamarabb hazaérni, hogy Breaking Badet nézzen? Ez egyáltalán hogy lehet szempont?

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 19:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Tényleg jó sorozat, neked is ajánlom :DD
2015. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, végignéztem, szeretem is nagyon, de azért ez mégiscsak egy jelentős alkalom.
2015. jún. 14. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Akkor nézzétek közösen
2015. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet, nem beszélte meg előre a szüleivel, hogy ott aludhassak.
2015. jún. 14. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Akkor spoilerezz! Mondd el neki, hogy W. W. meghal a vegen..stb.
2015. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen normális reakció. Azért ez mégis csak a breaking bad.
2015. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, korrekt ötlet lenne, csak sajnos nyilvánvaló revansot vonna maga után, ezért fölöslegesnek érzem. Úgyis csak egy ordasnagy szívatásspirált vonna maga után, az meg senkinek nem jó.:/
2015. jún. 14. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
szerintem tényleg nézzétek együtt, az a legtisztább :) örülj neki, hogy ilyen f**za dolgokat néz a barátnőd, és nem a Maricsujt :D ha pont olyan résznél tart, nem csodálom, hogy az jár a fejében, az a fajta sorozat, ami bármilyen helyzetben az ember napját is meghatározza, ha eléggé beleéli magát . szerintem ne vedd magadra :)
2015. jún. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerezz be egy ncore-t! aztán letöltőd neki :D
2015. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogyha a barátnőm ott hagyna az évfordulonkon csak hogy nézzen egy bármilyen (akár Breaking bad akár my litle ponyt) sorozatot akkor eléggé kiakadnék. Évfordulonk csak egy évben egyszer van de sorozatot máskor is tud nézni nélkülem.
2015. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!