Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy dilemmában vagyok. Segítesz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy dilemmában vagyok. Segítesz?

Figyelt kérdés
szóval az van h 3 hete megismertem egy srácot és bejelölt facen, de nem is tudom miért (talán megijedtem), nem jelöltem vissza, pedig tuti akart valamit, viszont most már visszajelölném, de nem akarok tőle ÚGY semmit. töröltem a felkérést, de ha bejelölném most, akkor lejáratnám magam? hagyjam a francba az egészet? tudom nagyon zavaros, de nem hagy a gondolat nyugodni. csak írjátok, hogy inkább NE, hülyén venné ki magát, vagy IGEN, de szigorúan barátilag! amúgy messze lakik tőlem, már csak ezért sem lenne megoldható. köszi, és mégegyszer bocsi, ha zavaros, magam is igen zavart vagyok. :)
2015. aug. 23. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha akarod akkor jelöld be ha már kitörölted a felkérést.

Szerintem semmi rossz nem lehet brlőle. 14/ f

2015. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy dilemma...

Egyébként ha messze lakik, nem érdemes bele kezdeni, mert úgy sem lesz semmi belőle.

2015. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy akkor nem jelölted vissza, most pedig nem hagy nyugodni a gondolat. :)

De nem lenne gáz, ha most bejelölnéd. Ha így érzed, hogy be kéne jelölnöd, akkor jelöld. Gond nem lehet belőle.

2015. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem probalod meg, sosem tudod meg hogy mi lett volna. Hajra
2015. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi. mondom h kicsit megijedtem!
2015. aug. 23. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!