Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesten (vagy környékén)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten (vagy környékén) vannak normális lányok?

Figyelt kérdés

Tudom, a normális szó elég relativ. Számomra a normális lány nem cigizik (elég csak elképzelni, hogy egy hamutállal csókolózom), nem iszik (alkoholt), intelligens, segítőkész, aranyos. Nem a pénzre megy és azért van valakivel, mert szereti. Biztos létezik ilyen lány, de Pesten (vagy a környékén) is? Már lassan kezdek megőrülni, hogy Pesten csak r*b*ncokat látok. Hihetetlen. Én egy normális fiú vagyok, nem bunkó, segítőkész. Szeretem a természetet, az állatokat, a növényeket (tele van vele a szobám). Intelligensnek tartom magam.

2 fő hátrányom van: csóró vagyok és sovány, az arcom is be van esve. Több hátrányt nem tudok mondani, mert az is már relativ. Van akinek hátrány a sebhely a kezemen, van akinek nem. Van akinek hátrány lehet bármi, amit én nem tartok annak és nem biztos, hogy az hátrány valakinek, amit én annak tartok.

19/f


2015. aug. 26. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
nincsenek, egész pest megyébe köcsög bunkó egoista lányok vannak
2015. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért...

HOGY KELL ELKÉPZELNI HOGY EGY HAMUTÁLLAL CSÓKOLÓZIK VALAKI?

SZERINTED HA VALAKI CIGIZIK HAMUVAL LESZ TELI A SZÁJA?

Elnézést...

2015. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem, egyértelműen nem, de undorító, ha valakicigizik.

Tán nagy gond, hogy nálam kizáró ok, ha valaki cigizik?

2015. aug. 26. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem iszik ? Szerintem olyan nincs.
2015. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Neked valami hippi csaj kéne.
2015. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem iszom meg nem cigizem. Ezért elvárom, hogy társam se igyon és ne cigizzen.
2015. aug. 27. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de azokat nem feltétlen szórakozóhelyeken, bevásárlóközpontokban, vagy egyéb ilyen helyeken találod meg. Üdv, egy hozzád még kissé fiatal, de normális, 14 éves pesti lány. :)
2015. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

az elsőnek üzenném, hogy ha csak nem ismeri az összes pest megyei lányt, akkor ne alkosson ilyen véleményt. Én sem iszok, nem is cigizek, mert már mindkettő tönkretett egy-két embert a családban (mindegy is), így még ha volna kedvem (ami nincs) akkor sem innék vagy cigiznék. Igen, ismerek egy csomó lányt, aki hetente lerészegedik, és néha rágyújt, de amúgy meg aranyos. Ezen kívül pedig olyat is ismerek, aki egyiket sem csinálja

16/L

2015. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én Budapesti vagyok, 14 éves és nem tervezem, hogy cigizzek és igyak... Vannak normális lányok még :) Mondjuk gondolom neked nem egy korombeli kell, de biztos találsz valakit. :)
2015. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!