Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek ilyen álom férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen álom férfiak Budapest és környékén? Ha igen akkor mért van az hogy, normális esetben mégsem láttunk ilyen férfiakat csak az interneten? És hol lehet normális esetben ilyen férfiakkal ismerkedni? (Nem hirdetés)!

Figyelt kérdés

Kérdést nem tudom jó helyre -e írtam, de reménykedem!

https://www.youtube.com/watch?v=uf1lqMj_lAI

ő róla volna szó! Hozzá hasonló férfiakkal hol lehet ismerkedni ?


2015. júl. 19. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez rossz vicc volt. Én aludni akarok éjjel, nem óránként felriadni.
2015. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
gratulálok, látom neked is fontos a másik személyisége, humora, hogy lehet a vele 2 szót váltani...
2015. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
jézusom :D remélem nem akadok sehol össze vele.
2015. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
38%
Bszki, de jó vicc volt ;)
2015. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ez álomférfi, akkor mi vagyok én? :D
2015. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha létezik is ilyen Pest környékén, kétlem, hogy pont veled akarna leállni :-)
2015. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem kinek mi tetszik! Az a lényeg hogy nekem bejön!Másik azt én tudom kivel tudom magam megértetni!

Szerencsére bárkivel megértetem magam, és megnyílnak nekem az emberek (szemtől szembe) Ne ítélje el szerintem senki se , azért mert szó szerint egy "kigyúrt medve"

Nekem bejön nagyon is ez a stílusú férfiak! Inkább mint a kis vékony cérnák.... Igen tetszik az férfi! Eddig csak belsőt néztem, és mégis megszívtam! Akkor legalább nézem a külsőt is és legalább tudom hogy miért "egoista"...(mert van mire) de kinek a Pap , kinek meg a papné!

2015. júl. 19. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Az egész videóban a haját buzerálja :D
2015. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6-os ! Láttál , ismersz? Nem! Akkor?

De látom itt senki se tudd olvasni...Senki se tudd választ adni normálisan:)!

2015. júl. 19. 21:21
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha eltekintek attól, hogy többet babrál a hajával, mint én nőként, akkor így elsőre szimpatikusnak tűnik, de nem tudom, milyen ember. Minden esetre léteznek ilyenek Budapesten, ki kell menni az utcára. A mi környékünkön is van egy hasonló, csak idősebb kiadásban, bár nem ennyire kigyúrt, de jó arc, családos, buszon szoktam látni.
2015. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!