Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (túl rövid)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.



Állítólag a tini kapcsolatok csak pár hónap vagy esetleg pár évig tartanak.

Nekem még soha nem volt barátnőm, de nem akarok úgy hogy közben tudom hogy úgy is másfelé fogunk menni és más lesz a személyiségünk, ízlésünk ezért mi sem leszünk már együtt.. Ha megszeretek valakit nehezen engedem el és elég rosszul esne hogy elhagytak.


Ha meg várok 25 éves koromig ahol már mindenkinek kiforrott a személyisége és megkomolyodott akkor meg semmi tapasztalatom nem lesz aztán majd reszketek hogy ha egy lány többet akar tőlem....


Most mit csináljak? Tudom szórakoznom kellene ennyi idősen, de nincsenek barátaim és így mihez kezdjek magammal?


2015. aug. 29. 17:22
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
Valószínűleg te egy csendesebb típus vagy, mint én. Próbálj egy olyan lányt találni , aki kicsitt zárkózottabb, és próbálj beszélgetni vele, napról napra többet, s próbálj minél többet megtudni róla. Ne félj, kifog bontakozni, lehet hogy az elején kínos lesz, de egy idő után önfeledten fog veled beszélgetni. 15/f
2015. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Néhány barátod azért csak van. Nem élek túl nagy társasági életet, viszont megvan az a szűk kör, akikről tudom, bármikor számíthatok rájuk. Általuk ismertem meg a barátomat, akivel immár 9 hónapja vagyok együtt. Nem kell félni egy kapcsolattól, és egyébként is a 'tapasztalat a legjobb tanár', szóval éld ki a fiatalságod! ;)

17L

2015. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig vannak kivételek. Nem feltétlenül kell véget érnie pár hónap alatt.

Sok olyan ismerősöm van, akik 15 éves koruk óta vannak együtt (most 21-22 évesek).

Szerintem nem kell félni tőle. Élvezni kell azt, ami most van, nem azon görcsölni, hogy mi lesz. Úgy elvész a dolog varázsa. 16/L

2015. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem sem volt meg barátom es en se jarok szorakozni! Miért kell vegeternie par honap után ha szeretitek egymást nek szakitotok meg ha olyan messze is lesztek a suli miatt ott aza két nap a hétvégén a találkozóra!!!
2015. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szia ha akarsz nekem irhac de mondjuk nem vok valmi csendes lány :D

amugy meg van barátnôm aki vissza huzodotabb de a baráti körben alig fogja be :D Nem mert ismerkedni és mèg most sem naon de cs azé irom h vannak ilyen lányok

2015. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1


Igen csendes vagyok.

A zárkózottabb lányokat meghódítja valaki más vagy épp más tetszik nekik.. Én nem merek oda menni és beszélgetni sincs miről.


#2


Nem, nincs 1 sem...

Mindig én voltam általánosban egyedül az osztályban.

Azt hittem középiskolában más lesz, de nem.. Minden szünetben egy sarokban ülök egy padon.

Kiélvezném hogy fiatal vagyok, de nem tudom így. :/

Az a baj rossz tanuló voltam régen és a mostani osztálytársaim semmelyik órán nem hagyják tanítani a tanárt úgy kiabálnak... Nem tudom így mi lesz belőlem, de ha csóri leszek nem lesz barátnőm nagykoromban sem. :(


Másik suliba meg nem akarok átmenni mert egy összeszokott 10. Be kerülnék én nem tudom mit csinálnék ott.


Önbizalom hiányos vagyok... Mikor látok egy lányt az utcán mindig azt érzem hogy lenéz.


#3

Nem görcsölnék én ha nem érezném magam teljesen elnyomva. :(

Jó lehet nekik hogy 7 éve együtt vannak...

Én nem tudom hogy találnék-e valami munkát nagykoromban ezért is nem hiszem hogy lesz velem valaki...

#4 Másik munkahelyre kerül l ami távol van, ízlés megváltozás, megszeret mást, elmúlik a szerelem..stb ilyen dolog miatt.. Meg nálam van sokkal jobb is.


#5

Elhiszem hogy vannak csendes lányok, de őket meghódítja más... :/

2015. aug. 29. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:

En 15 evesen jottem ossze a baratommal es eskuvot meg osszekoltizest tervezgetunk. Szerintem egy ket eV mulva udvarolj nalad fiatalabb almodozo szellemu Aranyos lanyoknak. Ha egy lanyt a tenyereden hordassz es minden igenyet meg vagyat kielegited akkor vegig veled marad.

18/L 21 /F

2015. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

teljesen meg tudlak érteni én is ilyen csendesebb vagyok

ha a lányok közül a csendesebbek tetszenek akkor kezdj el valamelyik olyannal beszélgetni és majd meglátod hogyha sokat beszélgettek,megismeritek egymást jobb esetbe a baràtnőd lesz vagy ha annyira nem tetszik neked akkor a barátod.

És attol hogy másoknak 1-2 hónapos kapcsolatai vannak neked attol lehet hosszabb kapcsolatod

2015. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!