Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek? /kérdés rövid,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? /kérdés rövid, magyarázat hosszú/

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akivel első óta osztálytársak vagyunk és nekem azóta nagyon tetszik /most megyünk tizedikbe/ már egyszer bevallottam neki mit érzek, de ő azt mondta, hogy sajnos ő nem így érez de legyünk továbbra is barátok /nyilván nem akart megbántani azzal, hogy belevágja a fejembe, hogy utál/. Egyre nehezebb ez nekem hisz én nem csak a barátja akarok lenni. Megakarom ölelni érezni, hogy szeret. Mit tegyek? Hogyan tudom elfelejteni?


15/L



2015. aug. 15. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát...el kell felejtened. Ha osztálytársad, akkor nehezebb a helyzet. Erre nem igazán lehet mit mondani, nincs jó praktika. Egyszerűen próbáld elkerülni, a barátság nem hiszem, hogy működhet. Biztos, hogy nincs esélyed, ha még egyszer elé állsz és elmondod? Ha nincs, akkor sajnálom, el fog múlni a fájdalom. Kitartás!
2015. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből nem lesz semmi,osztálytárssal nem jó kapcsolatot kezdeni ;) a legjobb ha elakarod felejteni hogy 10 től nem foglalkozol vele
2015. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyisszor probáltam már. Egy ideig hozzá se szóltam de sajnos nem ment sokáig:/ valami esetleg amivel nektek végleg sikerült valakit elfelejteni?
2015. aug. 15. 16:11
 4/11 anonim válasza:
Nekem még régen negyedikben az osztályba jött egy fiú és azóta vagyok belé szerelmes! Azóta rájöttem, hogy lehet túl bele etettem magam abba, hogy szerelmes vagyok belé, és most már egyre kevesebbet érzek iránta:)
2015. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Vagyis, semmibe vetem!
2015. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most vagyok túl egy kisebb (tényleg nem nagy, csak azért zavaró) csalódáson. Egyszerű: nem nézem fb-oldalát, nem nézem mit ír/tesz ki, nem olvasom mit beszéltünk, megpróbálok nem visszagondolni. Aztán egy barátnak kibeszéltem, az is segített. Azért nem a világ vége ez. (fiú vagyok, talán egy lányt jobban megvisel) (1. vagyok)
2015. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:)) egy lánynak általában ez nehezebb. Sajnos olyan barátom nincs akinek kibeszélhetem az ilyen gondjaimat mert ugyis elmondaná a srácnak...:/
2015. aug. 15. 23:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy így elterelődik a szó. De akkor azok biztos, hogy barátok? Nálam még nem igazán volt ilyen gond. A volt barátnőmmel egy kicsit összevesztünk. Volt egy közös barát, aki tudta az én és a barátnőm véleményét is. (mindketten szenvedtünk egymás hiányától) Kihívott egy parkba, én nem tudtam, hogy ott lesz a barátnőm is.(a barátnőm sem tudta, hogy én ott leszek) Ott voltak ketten, mikor megérkeztem. Úgy döntöttem, hogy leülök, nem megyek el, a barátnőm is így tett, maradt. Aztán az említett közös barátunk kezébe vette az irányítást és elmondta, hogy mindketten ugyanazt gondoljuk, de a makacsság és a büszkeség miatt inkább szenvedünk. Beláttuk, hogy igaza van. Újra működött köztünk a dolog. (az már más kérdés, hogy később szakítottunk, amit nem bánok)


Szóval ezért kérdezem, hogy biztosan barátok? Mert ilyen helyzetben elvárható, hogy ha segítséget kérsz egy barátnődtől, ne tudja meg a fiú.

2015. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk ugy megy ha mondunk valakiről valamit akkor az illető holnapra már az egész sztorit tudni fogja itt-ott kiszinezve egy kicsit
2015. aug. 16. 08:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. Talán nem is igazán lehet, ha ennyire bejön. Majd idővel talán sikerül kiverni a fejedből. Bocsi az offért. :)
2015. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!