Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy srác, de nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de nincs önbizalmam (? )

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel beszéltem pár szót nyáron. Személyiségileg nagyon hasonlítunk, szóval nekem nagyon tetszik... szerintem én is neki egy picit.

Egy suliba járunk, de ha valahogy egy társaságba kerülünk én elmegyek... nem tudom. Azt hiszem, hogy szarul nézek ki vagy nem is tudom... mit csináljak? :c

Az előző barátnője is 100x szebb nálam.

Bocsi hogy ilyeneken problémázok.


2015. szept. 1. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen több önbizalmad :) A szépség relatív, ki tudja, lehet hogy tetszel neki :)
2015. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az előző válaszolónak igaza van. :) A "csúnya", a "szép", és a "nálam 100x szebb" relatív. Lehet, hogy neki te vagy a szebb, vagy a legszebb. Minden reggel mielőtt elindulsz a suliba, nézz bele a tükörbe, és mondd el 10x, hogy "én vagyok a legszebb, tetszem a kiszemelt srácnak, jól nézek ki, és össze fogok vele jönni. Hány éve vagy amúgy? Mennyire adsz magadra?
2015. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából mikor elindulok azt mondom rendben vagyok, de sulis tükör az horror és ha belenézek... ahh

16 vagyok és adok magamra szerintem. :)

Az arcom az amit nem látok szépnek.

A volt barátnője tényleg sok srácnak bejön ez tény.

Félek mit gondol rólam vagy nem is tudom.

2015. szept. 1. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad hisz belőled csak egy van na meg ez a te véleményed lehet ő nem így gondolja de azért arra kíváncsi lennék hogy mégis mire olyan 100x szebb a csaj..
2015. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. gyönyörű

2. a kisugárzása is ahh

még nekem is tetszik :DD

2015. szept. 1. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
ééééértem szóval ez a te véleményed de a srác nem tuti h így gondolja hisz a ő véleménye a ,,fontos''
2015. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a külső számìt hanem a belső.

A fiúnak az előző barátnőjét személyesen is ismerted?

És ha igen letudnád írni a tulajdonságait?

2015. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!