Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen nagyobb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macsmic kérdése:

Hogyan legyen nagyobb az önbizalmam? 13/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki az évfolyam társam, és nagyon bejön nekem, de nem tudom, hogy hogyan tudnék vele besszélgetni, mert nem merem megszólítani.

Értelmes válaszokat lécci.

Köszy...



2014. márc. 20. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
kezdd ott,hogy nem írod y-al a köszit
2014. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már bocs, de úgy írom, ahogy kedvem tartja... :-)
2014. márc. 20. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Szép vagy! :)


Most már nagyobb az önbizalmad? ^^ :D

2014. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
No...
2014. márc. 20. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
tényleg marhára kiábrándító ha valaki 13 évesen ilyeneket ír ki...
2014. márc. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Elozoek!! Nem ertem miert piszkaljatok.... ettol csak rosszabbul fogja magat erezni. Az y egy tini-divat mint a yolo stb ez van. Nem kell beszolni. Az pedig h 13eves es onbizalimhianyos tenyleg elsomorito de nem ugy ahogy mondod! Hanem h 'ilyen anarchiaban' elunk ami ezt hozza ki sok emberbol.


Kerdezo! Majdnem 2evvel idosebb vagyok nalad es en is kicsit onbizalomhianyos vahyok. Regebben rosszabb volt, de még mindig vannak szornyu melypontjaim. Eloszor is gondold vegig a hibaidat amik miatt nem vagy topon. Lehet h nem is hibak csak te latod annak. A 'meno' csajokban is talalni boven kivetnivalon hidd el. A valos hibaidon pedig probalj valtoztatni.(pl nem jo az alakod ez ellen is konnyen tehetsz vmit.) Masodszor pedig fogadd el magad. Regi duma es nehez dolog sot.... de van benne valami: akit sokan szeretnek, menok, korulrajongjak a fiuk azok a lanyok elfogadjak magukat, elegedettek, legalabbis annak mutatjak magukat

En is olyan vagyok egyebkent h pl ha nem jo a hajam neha osszeomlok es tok rossz kedvem lesz. De dolgozom az ugyon:D probalok jo hajjal elmenni itthonrol es ha megsem olyan jo nem torodni vele. De ez csak egy pelda... de nembaj ezek ilyen tinis hulyesegek, remeljuk kinojjuk idovel.

+Azt mondjak a sport onbizalmat ad. Ezt en is tapasztaltam, minel tobbet es konnyebbet tudok futni annal jobb. Persze nem csak a futasra igaz. Hat h hogyan szolitsd meg azt nem nagyon tudom... ezt neked kene kitalalni. Ahogy a helyzet adja. Vetess le valamit vele a szekrenybol, menzasorban allva kerdezd meg nem tudja e mi az ebed, jon e erre arra a sulis programra, taborba, ha szol vmi zene kerdezd meg szeteti e stb. Ha még nem beszeltel vele soha akkor v hivd fel magadra a figyelmet v kerj meg vkit h ismertessen ossze vele.

Remelem segitettem :)

2014. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!