Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még a 17-18 éves korosztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a 17-18 éves korosztályban is észlelhető a fiúk és a lanyok kózti érettségbeli különbség?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Kisebb koromban az alsó korhatárt egy fiúnál 16 évnél húztam meg kb, ez viszont - ahogy idősödöm - egyre feljebb kuszik, mostmár 19-20 alatti férfivel nem igazan ismerkedem 1-2 kivételtől eltekintve. Ez normalis? Mikor mosódik el ez a két nem közti különbség igazan?

Az a problémam, hogy ugye nekem altalaban a 20 feletti férfiak jonnek be, valahogy ráerzek, mindig ilyenekkel hoz össze a sors, viszont nagy részük fiatalnak tart. A korosztályombeli fiúk meg számomra kissé éretlenek testileg-lelkileg egyaránt. Ebbol adódóan nehez a parkereses is :D

Mondjuk ez most nem az elsődleges problémám, de azért érdekel, hogy mit gondoltok, mi a véleményetek a kérdésről.

Koszonom a válaszokat! :)


2015. szept. 1. 17:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*közti
2015. szept. 1. 17:33
 2/11 anonim ***** válasza:

Rossz kategória kislány!

Majd gyere vissza 1 év múlva, mikor már 18 leszel!

2015. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem egy év nem oszt, nem szoroz. Nemsokára úgyis 18 leszek.
2015. szept. 1. 17:36
 4/11 anonim ***** válasza:

De oszt, mert lehet, hogy akkor már komolyabb leszel, valamennyivel!

Te se vagy még érett, és sokan még 20-25 évesen se érettek!

De majd megtapasztalod!

2015. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem.


A 17-18 éves korosztályban a fiúk és a lányok többsége éretlen, de mindkét nemnél kb. ugyanolyan arányban vannak kivételek.


A legtöbb 17-18 éves lány pedig nem azért jön össze idősebb férfiakkal, mert érettebbek, hanem mert "Hú, de vonzó! Idős pasi!!! Vonzóbb és szexibb, mint a velem egyidősek!" Persze, itt is vannak kivételek, de a többség ezért jön össze idősebbekkel, nem az érettség miatt.


"kissé éretlenek testileg"


Hmm... Ezt mire érted?

2015. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, mert az tényleg "érett" viselkedésre vall esetedben, hogy látatlanban ítélsz meg másokat, pár mondat alapján.

De nem szeretnék vitázni. A moderátorok majd törlik a kérdésem, ha nem helyénvalónak találják, hogy 17 évesen egy 18 karikás oldalra írtam ki kérdést.

2015. szept. 1. 17:41
 7/11 anonim válasza:

Nagy átlagban elmondható, hogy van érettségbeli különbség, de azért kivételek mindig akadnak. Ezért lehet hogy egy 17 éves fiú érettebb, mint egy 22 éves. Általában nem ez a tapasztalat, de esély van rá. Szerintem az embert nézd és ne a korát.

Amúgy nincs baj, ha az idősebbek jönne be, nekem is mindig ők jöttek be. Igazából harminc felett érzem azt hogy mindegy hogy valaki 30 vagy 40, ebben a korban már nem változunk annyit. De még a huszas éveink elején is sokat változhat az ember.

2015. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
20 év körül még nagy a szórás. 17 évesen sokan még gyereknek néznek, mert kiskorú vagy. 18 év fölött ilyen szempontból könnyebb lesz.
2015. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

22 vagyok. De már 15 évesen tudtam, hogy minél hamarabb gyereket, s családot akarok. Illetve hogy nekem nem kell 5-10 nő az életem során elég 1. S Vele öregedjek meg. Meg is találtam, én 17 voltam Ő 15. Szép volt, jó volt. De ahogy idősebb lett neki a buli, szórakozás volt a fontos. Én nem ilyen voltam, így dobott.

Persze ezzel nem arra akarok kijukadni, hogy minden lány,stb, stb..de én 15-17 évesen is ugyan így gondolkodtam mint most.

2015. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán észlelhető, mindkét oldalról vannak akik nagyon éretlenek, és vannak akik felnőttesen gondolkodnak :) 18/f
2015. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!