Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a szeretethiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szeretethiány és az önbizalomhiány között? 20L

Figyelt kérdés

Olvastam arról is, hogy kéz a kézben jár a kettő.


Mi jellemzi az egyiket és mi a másikat?


2015. aug. 11. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
az egyik ok a másik okozat
2015. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy írnám, visszahat egymásra a kettő, de nem mindig jár együtt. Pl. attól még lehet egészséges önbizalmad, ha egy kitűnő zenész vagy, de nincs senkid és emiatt szeretethiányod van. Ez annyira nem rombolja az önbizalmadat önmagában. Viszont ha eleve nincs önbizalmad, akkor a szeretethiányodat csak felerősíti ez az állapot, és emiatt olyan dolgokat is elkövethetsz "pár csepp" szeretetért, amit később megbánhatsz, vagy amivel bolondot csinálhatsz magadra, és ez megint visszahat majd az önbizalmadra, még visszább esik utána.
2015. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy a lényed hogy soha ne mutasd ki.
2015. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*magadból
2015. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem mutatta ki egy srác. Csak nem tudom eldönteni, hogy most csak önb.hiány van e, vagy szeretet is?
2015. aug. 11. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy nagy mértékű szeretethiány esetleg kiválthat önbizalomhiányt, de a kettő nem függ szorosan össze.

Engem nagyon szeretnek, mégsincs önbizalmam. De olyan is van, aki magabiztos, de épp nincs aki szeresse, vagy akit szeressen.

2015. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!