Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy közeledjek felé? (Lent a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé? (Lent a többi)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Jött egy nagyon szép lány az iskolába. Tegnap az egyik szünetben tudtunk beszélni kb 3 mondatot, és tegnap beszéltünk egy picit facebookon is.

Egy kedves, aranyos lányról van szó, aki magabiztos.

Hogyan közeledjek felé?

Hogy szólítsam le szünetekben ha látom?

Miről beszélgessek vele? (A suli témát már kitárgyaltuk)


15 évesek vagyunk.


2015. szept. 2. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
az idojaras mindig egy biztos pont, ha az is megvolt, akkor bevandorlok.
2015. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

melyik a kedvenc tantárgya? honnan jött? milyen volt ott? milyen zenét szeret? sportol-e? ha igen, mit? kutya/macska? van-e kedvenc filmje? van-e kedve eljönni moziba ha említi hogy érdekelné az egyik film? van testvére? milyen? szokott-e eljárni szórakozni? hova, milyen helyekre?

sztem eleget leírtam

2015. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csupa közhely, ha ezekkel mész oda semmivel sem leszel különb mint az összes többi aki naponta odamegy hozzá. A bevándorló téma meg viccen kívül nem hülyeség, ahogy én tapasztaltam, szinte mindenkinek markáns véleménye van róla és jókat el lehet (kocsma)politizálni a témáról. :D
2015. szept. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!