Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok ez hátrányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ez hátrányt jelent? 15f

Figyelt kérdés

Szóval, egy faluban lakom, de városi iskolába járok, szóval ide mem igazán illeszkedtem be, de azért a környékbeli gyerekekkel el vagyok, viszont van egy pár "kissebségi" (nem vagyok rasszista, csak jellemzően ők szoktak) akik igazi suttyók, 16-18 év körüliek, bár nyolc osztálynál többet biztosan nem végeztek el, eszük sincs túl sok, szóval nem a társadalom csúcsai, és ők állandóan beszólnak nekem, és ilyenkor a közelben lévők mindig kérdőre vonnak,hogy miért nem szóltam vissza, viszont én nem szeretek konfliktus helyzetbe kerülni, szóval nem figyelek az ilyenekre, pedig a testi erőm meglenne ahoz, hogy elintéem őket, de nem vagyok az erőszak híve, primitív dolognak gondolom.

Szóval a lényeg az hogy emiatt puhánynak tartanátok, ha tudnátok, hogy képes lennék rá, de nem teszem, és inkább nem foglalkozom a beszólásokkal?



2015. szept. 4. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Okos vagy, és csak akkor használ ki az erőfölényt, ha ők kezdeményezik az agresszivitást! :)

15/F

2015. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy puhány,épp ellenkezőleg..erős vagy,hogy nem támadsz oda nekik,mint egy idegbeteg barom..:D

Abszolúte nem hátrány :)

2015. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Okos vagy és ez imponáló! :)
2015. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hátrány? Nem. Sőt, plusz pont, hogy így kezeled ezeket a dolgokat, le a kalappal :) :D.
2015. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csak örülnék ennek... Szerintem azok megálltak a fejlődésben az egysejtű és a többsejtű között... Csak igy tovább... Sohase az erőszak a megoldás...
2015. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül erőszakra gondoltam, hanem arra,hogy, ha beszólnak akkor nem szólok vissza, mert ha nekik ez okoz örömöt, akkor...
2015. szept. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!