Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nálatok ez hátrányt...

Fiúk, nálatok ez hátrányt jelentene?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, akire eleinte csak haveri alapon tekintettem, akkor belementünk néhány intimebb témában, és elmondtam neki, hogy összejárok egy sráccal, de csak szex miatt, illetve hogy szeretném kipróbálni lánnyal es találtam is hozzá partnert, tehát nemsoká megvalósul a találka...

Aztán teltek a napok, minden nap váltottunk üzeneteket és igazából megtetszett a srác. De tartok tőle, hogy ez nem kölcsönös, amiért elmondtam neki a kis dolgaimat...

Nyilván erről őt kéne kérdezni, de érdekel hogy úgy általánosságban ti pasik ezt hogy látjátok.


2015. jan. 6. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen.
2015. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát ha csak tetszenék lehet hagynálak a fenébe..mert ha csak úgy tetszek hogy csak dugnánk mint ahogy azzal a sráccal is tetted akkor nálam tabu vagy teljes mértékben..de egyébként nem zavarna
2015. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen
2015. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nálam a tetszik azt jelenti hogy szeretném jobban megismerni, látok benne fantáziát, ha úgy alakul lehetne több...

Nem dugok mindenkivel aki "tetszik". 21 éves vagyok és 4 szexpartnerem volt egyik, 3-mal jártam is.

2015. jan. 6. 09:41
 5/12 A kérdező kommentje:
*eddig
2015. jan. 6. 09:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna de csak azért összejárni vele.Ilyenkor felmerül bennem a kérdés hogy tudnál-e hűséges lenni vagy titokban csalnál-e.
2015. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem zavarna.. beszéljétek át azért, hátha lenne valami esély rá.. :)
2015. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem zavarna mivel nekem is volt pár ilyen kapcsolatom 20/f
2015. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el, de ilyen barátnőt biztos nem szeretnék.
2015. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudván az előéleted kicsit nehéz lehet kiépíteni a bizalmat. De egy ilyen izgalmas kapcsolat még engem is vonzana pedig nyugis, romantikus srác vagyok :)


21/F

2015. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!