Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a korombeli fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a korombeli fiúk?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a korombeli fiúk ennyire bunkók? Miért nézek ki így? Miért kell ilyen szenvedő képet vágni minden fényképen? És az a legnagyobb gáz hogy már az elitebb iskolákban is ott vannak... [link]

[link]

[link]

Hol vannak a normális, kedves, vicces, okos fiúk? Egyáltalán léteznek? 14/L



2015. szept. 6. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én létezem, csak az a helyzet, hogy erdélyben élek, és amúgy itt is sok a mindent kipakoló lányok, és a swagyolo gyerekek, tehát itt sem jobb..
2015. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Biztos jot ereznek... Persze h leteznek, csak nyitott szemmel kell jarni. :)
2015. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Divat b..zinak lenni, de ne aggódj, a punci túl vonzó dolog ahhoz, hogy mindenki lemondjon róla.
2015. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mert ez a lányoknak bejön, vagyis a többségüknek abból ítélve, hogy mennyi like-ot kap egy ilyen gyerek az átalakulása előtt és után. Normális, kedves, okos, vicces fiúk pedig vannak, csak lehet ők pedig a korukbeli lányok miatt nem akarnak csajozni és ez meglátszik valamennyire a külsejükön/önbizalmukon is.

16/F

2015. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem mind ilyen, de te csak az ilyeneket veszed észre.
2015. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En nem vagyok ilyen. De ertem meg nem rajonganak a lanyok.

Szoval nem tudom melyik jobb...:S

18/f

2015. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Létezni léteznek, csak titeket sajnos nem érdekelnek:( Ha van kedved, írhatsz privit.
2015. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2010 óta elkezdődött egy folyamat ami a fiúk lányosodásához és bunkósodásához vezet.Persze a folyamat most kezd egyre feltűnőbbé válni és pont ezért kell megbecsülni azt akinek még van esze és humora mert a jövőbe már ők nemigen lesznek.Csak sajnos ezek a fiúk nem jönnek be a csajoknak. 14/f
2015. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kis vézna p*csök, és ezzel a hajjal próbálják kompenzálni.

Mint mikor a pulyka felfújja magát.

2015. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én sem vagyok ilyen, és nem is vagyok túl népszerű. De inkább maradok normális srác, mint hogy ecset legyek. :S 16/f
2015. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!