Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire mások a budapest...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire mások a budapesti csajok mint a vidékiek? Meg úgy mostanság a lányok is sokat változtak.

Figyelt kérdés
Most költöztem ide budapestre és néha kiakasztó ahogy a csajok kelletik magukat meg megy az agyonra sminkelés. Jó vidéken is van ilyen de itt nagyon sok és tényleg néha olyan lekezelőek meg nem is tudom nem lehet velük normálisan beszélni meg ismerkedni. Volt kapcsolatom de nem tartottak sokáig sajna. Próbálok most barátnőt találni de nem sok sikerrel. A KIVÉTEL ERŐSÍTI A SZABÁLYT TUDOM HOGY NEM ILYEN MINDENKI DE SAJNA RITKA A "NORMÁLIS LÁNY" 18/f.

2015. szept. 8. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Isten hozta Budapesten. Igen van egy pár ilyen lány,de próbálj meg csendes lányokat keresni, azok az igazi kincsek.

18/F

2015. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem
2015. szept. 8. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

:D költözz el! Én ugyan ezt tapasztaltam csak fiúkra nézve.

18/L

2015. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
idióták
2015. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én "vidéken" élek, és Budapestre járok suliba, és mind a két helyen nagyon sok a világi paraszt. És nem csak a lányok az ilyenek, hanem a fiúk is. Nem hogy nem járnék ilyenekkel, nem is barátkozok velük... 15/L
2016. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!