Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attol felek, hogy mostansag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attol felek, hogy mostansag nem lesz senki az eletemben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eloszor is 15 vagyok, szoval tudom, hogy idom boven van. Megis azt erzem, szuksegem van egy fiura. Elegge valogatos vagyok es eddig egy olyan fiu volt akit picit kozelebb engedtem magamhoz es tenyleg elfogadtam minden hibajaval egyutt, de amint talalkoztunk es volt valami azutan ott is hagyott. Ezt az esetet mar kihevertem (nehez volt, talan szerelmes voltam, de nem biztos).

Ez a srac 19 eves volt. Es az a baj, hogy csak a 18-20 eves fiuk erdekelnek, a korombeliekkel egyszeruen nem tudok mit kezdeni. Nem mondom, hogy nem erdeklodnek irantam, de engem egyaltalan nem erdekelnek. Nincs apakomplexusom (nem a 30-40 evesek jonnek be, felre ne ertsetek)! Csak tudom, hogy nem kezdhetek ennyi idos fiuval, mivel akkor mar vannak igenyeik az embernek, en meg ugyebar meg szuz vagyok.

Es mostansag elegge elkeseredtem, hogy nem lesz egyhamar senkim, pedig nekem tenyleg szuksegem lenne ra es elegge kilatastalannak latom ezt az egeszet.

A kerdes, hogy hogy tudnek ezen az allapoton felulkerekedni, vagy hogy tudnek beletorodni? Oszinten, nagyon szeretnek talalni valakit, de egyszeruen nem tudom elkepzelni magam az atlag (mivel biztos vannak kivetelek!) 15-17 evesekkel.


2015. júl. 23. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlságosan értem a kérdést, de annyit tudok mondani, hogy ha ennyire válogatós vagy akkor magadra vess :) Minden m2-en találni fiúkat, nem a külsőt kell nézni, persze értem, hogy fontos az is, de ha nem folyik szét és ápolt az már elég. Ha pedig van "kiszemelted" akkor ne félj rákacsintani vagy oda menni hozzá, nem kell évekig várni. A lányok is meg tudják mozdítani magukat és odamenni 1 sráchoz.
2015. júl. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

A valogatos reszhez annyit mondok, hogy mostanaban elegge igyekszem kevesebbet nezni a kulsot es egyre jobban megy!

Es pont az a bajom, hogy nincsen kiszemeltem es felek hogy nem is lesz, mert nem talalok senkit aki tenyleg tetszene (es itt nem csak arrol beszelek hogy helyes e vagy se)

Sokkal fontosabbnak erzem a stilust es a kisugarzast

2015. júl. 23. 00:39
 3/3 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

Én például a kifejezetten átlag alatti pasik kategóriába sorolnám magam, és pont e miatt még lehetőségem sincs beszélgetni csajokkal mert mindenki a külsőt nézi. Semmi egoizmus, de viszonylag értelmesnek találom magam, és nem vagyok egy buta gyerek sem. De amikor látom magam mellett hogy adott csajok olyan pasikkal jönnek össze... Lehet, hogy jóképű, de belsőleg 0, bunkó, lenézi a másikat, iskolában 2essel bukdácsol végig, és még írhatnám tovább de nem vagyok Petőfi szóval le is zárom a kis gondolatomat. :D

2015. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!