Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek lanyokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek lanyokkal suliban? Kozepiskolas vagyok.16f

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
kosd fel a gatyad es menj oda,ezt nem fogja helyetted megcsinálni senki.a golya csajok szeretik az idosebb talpraesett pasikat
2015. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj oda nyugodtan hozzájuk :)
2015. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam h keves az onbizalmam:/
2015. szept. 11. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem meg ne menj oda. De tényleg. Mindenki ezt írja itt, de őszintén, szerinted közülük ki ment oda bárkihez is így? Senki sem ismerkedik így manapság, akárki akármit mond. Ismerem a fél iskolát, SENKI nem szerzett még így barátnőt. Az esetek kb. 80%ában be fogsz égni, sőt, még a végén híre is megy, és szét fog szivatni a többi srác, na, akkor meg 5 évre elmegy a kedved a csajozástól.


Ha tetszik egy lány suliból, próbáld meg a tudtára adni szép lassan. Szemezz vele, mosolyogj rá. Figyeld a reakcióit, ha visszamosolyog akkor már sínen vagy. Utána esetleg jelöld be facebookon, likeold a profilképét, vagy 1-1 bejegyzését, esetleg bökd meg, ilyesmi. Ekkor már lehet hogy ő fog rád írni, mert érdekelni fogja hogy mit szeretnél tőle. Ha nem, akkor rádobsz egy sziát, aztán megkérdezed tőle hogy mizujs. Ha rákérdez hogy miért írtál rá, akkor elmondod hogy láttad a suliban, és szívesen megismernéd mert szimpatikusnak tűnik blablabla. Jó, nem mondom, hogy ez a legjobb terv a világon, de inkább ezt, minthogy csak úgy váratlanul letámadd.

2015. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem vagyok helyes, csak atlagos igy meg ramse neznek
2015. szept. 11. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem, biztos van olyan pillanat amikor el tudod csípni a tekintetét. De akkor meg szimplán vedd fel facebookon és írj rá... manapság már mindenki ott ismerkedik. Mi a legrosszabb dolog ami történhet, ha megkérdezed hogy van-e kedve ismerkedni/megismerni téged? Vagy igent mond, vagy pedig aranyosan nemet, mert biztos ő is örülni fog, hogy valakinek tetszik, még akkor is, ha nem kölcsönös. Fiatalabbak közül válassz inkább, pl. 9.-esek közül, ők már attól benedvesednek ha egy idősebb srác egyáltalán rájuk néz.

Ne legyél beszari.

2015. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!