Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
14/f vagyok. Szakközépiskolás 9.osztályos. Két lány van az osztályban. Két hét után bevallottam magamnak, hogy szerelmes vagyok az egyikbe. Viszont elég önbizalomhiányos vagyok, és még nem volt barátnőm. Úgy döntöttem,hogy elkezdek ismerkedni vele. Viszont az egyik bukott osztálytársam elég sokat foglalkozik vele. Igazából nem tudom,hogy mit akar tőle. Eddig nem sokat beszéltem a lánnyal. A házit kértem el tőle. Reggel iskolába menet észrevettem, hogy egy villamossal jövünk. Hogy szóljak hozzá, stb. Segítsetek!!!
2015. szept. 11. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A villamoson tudsz ismerkedni! Odamész hozzá mintha éppen most vetted volna észre hogy egy villamossal mentek, és mivel nincs más ismerősöd a villamoson ezért hogy ne egyedül legyél odamész hozzá beszélgetni. Simán ráköszönsz, elmondod pl hogy milyen filmet néztél tegnap, milyen dolgot történtek a suliban és nagy eséllyel el fogtok kezdeni beszélgetni mert nincs mást csinálni. Ha látod hogy találtok közös témát meg minden akkor hívd el egy randira, de ha kínos csend lesz egész végig a villamoson akkor felesleges, én lemondanék a helyedben róla, de ha nagyon szeretnéd akkor a kínos csend közepén mondhatod neki hogy láttalak a suliban, nagyon intelligens, okos lánynak nézel ki, és nagyon örülnék neki ha eljönnél velem inni egy teát/kávét, vagy moziba elmenni. Ha azt mondja hogy oké akkor semmi gond ha azt mondja hogy még átgondolja akkor 90% hogy nem... DE ha a végén az lesz hogy nemet mond ne törj össze találsz mást, minden fiú átéli el sem hiszed hányszor... Viszont ha meg sem próbálod az lesz a vége hogy megkérdezed magadtól hogy miért voltál ekkora szar hogy oda se mertél menni, meg hogy mi lett volna ha? Nincs vesztenivalód! 17/F Végére itt egy idézet:

"If you love somebody

Better tell them while they’re here ’cause

They just may run away from you" - Imagine Dragons (Ha szeretsz valakit jobb ha elmondod nekik amíg itt van, mert lehet hogy csak simán elfutnak előled)

2015. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Mindenféleképpen meg fogom próbálni.
2015. szept. 11. 19:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha most hétvégén ráírnék fb-n, akkor még beszélgethetnék vele a villamoson úgy,mintha nem is beszéltünk volna fb-n?
2015. szept. 11. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Gábor?

Ba szd ki. xDD Tisztára mint osztálytársam. Infós osztály vagyunk, 3-an vagyunk csajok, az egyik srác folyton les engem, beiratkozás óta, de szólni nem mer hozzám. Én kérdezem meg tőle, hogy milyen óránk lesz és remegő kézzel mondja meg pedig az órarend a kezében van. múltkor hazáig követett és azt hitte nem vettem észre őt. Pénteken annyit mert tőlem kérdezni, hogy "Szia, van mobilinterneted?" azt is úgy, hogy hallottam, hogy mondta neki a haverja, hogy "Menj oda hozzá"

Ajaj fiúk. Ezt le kellett írnom, nehogy te is így járj! xD

2015. szept. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem Gábornak hívnak
2015. szept. 13. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!