Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a lány?

Figyelt kérdés
A suliban nyiltnap volt és a csapatomban az egyik lány elvette az arckendőmet amit a karomon szoktam hordani csak most a zsebembe volt. Miután elvette a saját kezére tette . utánna még sokat beszélgettünk és a kendőm nálla maradt. Délután egy lány megöletlt és ő 2 percre rá pofonváott és elszelatt.Mit akar ? Mért vette el a kendőm? Mért vágott pofon? Mit tegyek?

2015. szept. 12. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt tole kellene megkerdezned, mert nekem lovesem

sincs...

18/L

2015. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hat ez egy nagyon jo kerdes... Nm tudom...
2015. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én már akkor megkérdeztem volna tőle mikor pofon vágott hogy mégis miért :D? szerintem ez lett volna a logikus. akkor megkaptad volna a választ
2015. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez aztán válasz
2015. szept. 12. 16:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat ha nem tudatta veled, h jarni akar es te nem mondtal neki igent akkor hulye...
2015. szept. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1 én a pofontól asse tuttam hol vagyok

2 elszalatt

3 minek irsz válasz amikpr az is hülyeség vagy te se tudod?

2015. szept. 12. 16:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát neked még a helyesírási szabályzatot kéne inkább lapozgatni :) amúgy meg szerintem bejössz neki. kérdezd meg tőle.
2015. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
volt már ez a kérdés, és akkor is azt mondtam, hogy beszélj vele hogy félreértés volt, a másik lány csak egy jó barátod, és kérj tőle bocsánatot, mert szerelmes beléd. Ne bánts meg így egy lányt, köszi - a többi férfitársad.
2015. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom szerelmes beléd, elég indulatos a kis csaj. :D
2015. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem tudom hogy szoktál-e nézni aiméket ez konkrétan azokban már már klisé szerü

(mármint a helyzetszitúáció)

2015. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!