Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én csak egy párkapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csak egy párkapcsolatot szeretnék, de minden lány mást akar mit tehetnék? Tetszik ez a lányoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemsokára 17 évemet betöltő fiú vagyok, most megyek 11. osztályba. Rendszeresen sportolok, hétfő-szombat otthon edzek + hétfő,szerda,péntek kung-fura járok. Nem mondom hogy egy nagy izomállat vagyok, de úgy gondolom magamról, hogy egészséges életet élek, és odafigyelek a testemre. Nem egóból mondom, inkább egészséges öntudatnak hívnám de nem tartom magamat csúnya fiúnak. Én csak egy párkapcsolatot szeretnék egy lánnyal, de akárki aki megtetszik annak nem tetszem, illetve azt mondják mások hogy "meg se érdemel téged", csak mert mondjuk az adott lány gyakrabban bulikba jár. Többször is lett volna alkalmam, "tapasztalatot" szerezni lányoknál de azoknak a lányoknak csak "arra" kellettem volna. Én ezeket elutasítottam, hisz én nem tartom ezt olyan dolognak amit csak úgy összevissza csinálhatnék és többre értékelem magam, mint hogy minden jött-menttel lefeküdjek. A kérdésemre rátérve: Mit tudok tenni annak érdekében hogy végre egy normális párkapcsolathoz alkalmas lányt találjak? Sosem voltam az a típus aki csak úgy leszólít ismeretlen lányokat, de ha már ismerem valahonnan a lányt, akkor mindenképpen elhívom valahova ha úgy vélekedek róla. Illetve a másik kérdésem az, az hogy a lányoknak mennyire jön be az hogy egy fiú "fitt" és szálkás teste van. Köszönöm válaszaitokat előre!

2015. aug. 7. 01:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

17 évesen nem hiszem hogy ilyen komoly morális problémákba kéne bonyolódnod, hogy egy lánynak csak "arra" kellesz.


Érzelmi és testi tapasztalatot, örömöt lehet külön külön is szerezni. Biztos akad majd olyan lány aki mindkettőt megadja, de ahogy mondani szokás, miért ne érezzük jól magunkat a bárban, amíg az asztalra várunk az étteremben.

2015. aug. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon értékelem a válaszod! Elgondolkodtató mit ne mondjak :D Azért mások véleményére is nagyon kíváncsi vagyok. :) Köszönöm :)
2015. aug. 7. 02:07
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Haver, ha egy lány le akar feküdni veled, ne utasítsd vissza. Lehet utána összejöttök, lehet nem, na és? Te jól jársz.
2015. aug. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
1. 17 éves, és emberi erkölcsei vannak, Úristen.. vesd le magadról, és merülj el a hedonizmusban? Komolyan? Ő már 17 évesen értelmes, pont hogy nem lebeszélni kéne róla, hanem támogatni. Így is van elég kretén, meg k**va...
2015. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a legtöbb lány, főleg a mostani 16 évesek között, azért szeretne pasit, mert mindenkinek van, és azért szeretné elveszteni a szüzességét, mert milyen gáz ha még 16 évesen szűz. Eléggé el van cseszve ez a generáció, és jó látni, hogy hozzám hasonlóan te sem vagy része ennek. Ebből adódóan nehéz lesz barátnőt találnod, akire rá is lehet nézni, és közben tényleg szeretitek is egymást.


Azt is észrevettem a kérdésedből, hogy nagyon sokat számít neked a kinézet, a saját kinézeted. Csak a testeddel nem fogsz párkapcsolatba lépni. Persze, hogy bejön nekik, ezért akarnak veled lefeküdni, és begyűjteni mint egy 'trófeát', majd elmesélni a kis spancijaiknak hogy jujj hát én dugtam ezzel a pasival. De ennél többet nem fogsz vele elérni, abban a személyiséged fog szerepet játszani. Legyél humoros, de ne idétlen, legyenek kedves gesztusaid, öltözz stílusosan (nem ecsethajra és airmaxre gondolok). Egyszer megtalálod. 18/f

2015. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ha egy lány csak azt akarja akkor hagyd rá majd jönni fog valaki aki normális. ( Ezt azért mondom mert lány vagyok és ismerek normális embereket.Nem akarok rádhajtani vagy ilyesmi.)
2015. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Ahogy elottem is irtak, sose lehet tudni, hogy hogy vegzodik egy egy ejszakas kaland.. en pl csak egyszer probaltam ezt ki.. es azota a fiu a baratom, immar 3 eve

19l

2015. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Leírták előttem a lényeget. Csak ezt a "többre értékelem magam" dolgot felejtsd el. Attól nem leszel több vagy kevesebb, ha fogadod egy lány közeledését, vagy ha nem. Az már jobban hangzik, hogy mások az igényeid.

Nem írtad, hogy volt-e már barátnőd vagy bármilyen kapcsolatod.


42F

2015. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Igen volt már kapcsolatom, de kis időn belül rájöttünk, hogy nem illünk össze így kulturálisan lezártuk egymás között a kapcsolatot, de jóban maradtunk, nem kerüljük egymást.
2015. aug. 8. 16:33
 10/13 anonim válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) 14/l
2015. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!