Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác tud gitározni, az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác tud gitározni, az miért olyan nagy szám? Úgy értem, hogy aki pl.20x ügyesebb csak nem gitározik, hanem hegedül vagy szaxofonozik, azok miért nem tudnak a hangszerükkel/tudásukkal "csajozni"?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem a lányokat.... Vagy csak ez a felszínes lányokra igaz?

2015. szept. 16. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy már nincs kivétel
2015. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért még ismerek normális leányzókat. Élnek még köztünk... Csak az a kevés példány ami maradt, bújócskázik. :)
2015. szept. 16. 19:05
 3/18 anonim ***** válasza:
Azoknál meg semmi esélyem tehát leélhetem az életem egyedűl szuper
2015. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igazából ez olyan dolog hogy egy zenekarban is a gitárosak a legjobbak :D általában mindenki őket szereti. senki nem tudja miért. barátom is gitározik és szeretek az ágyon feküdni és hallgatni ahogy ő gitározik az ágy szélén ülve :)
2015. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretem hallgatni a férjemet ahogyan gitározik, de azért azt nem mondhatnám, hogy ez lett volna a fő szempont, amikor összejöttem vele, sőt. Tök mindegy, hogy valaki gitározik, vagy sem, valami mást rontasz el a csajozásnál, csak most próbálod a gitárra fogni a dolgot.
2015. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor a dobosok szopták, mert hátul vannak és nem látják őket a nők? Nem mellesleg ők izzadnak a legjobban egy előadáson. A billentyűs ugyebár meg "csak áll" és "nem csinál semmit". Oké... Nekem magas ez a női logika basszus
2015. szept. 16. 19:29
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
A lányokkal van a gond minegyik egy beképzeld riba*c és a normális pasikra felse figyelnek
2015. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Dehogy is #4! Én nem fogok semmit semmire csak így eléggé nem értem a logikát. A másik hangszeres is ugyan annyit vagy még többet tanult. Na mindegy...
2015. szept. 16. 19:32
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
mert az amerikai tinifilmekben is mindig ez van, jön a lehengerlő gutáros szépfiú, és félrelökve a topmodell rajongóit, a szürke kisegér típusra hajt rá...
2015. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kb. erről beszélek, utolsó!
2015. szept. 16. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!