Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác tud gitározni, az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác tud gitározni, az miért olyan nagy szám? Úgy értem, hogy aki pl.20x ügyesebb csak nem gitározik, hanem hegedül vagy szaxofonozik, azok miért nem tudnak a hangszerükkel/tudásukkal "csajozni"?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értem a lányokat.... Vagy csak ez a felszínes lányokra igaz?

2015. szept. 16. 19:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csajozni nem lehet hangszerekkel, aki tetszik egy lánynak az akkor is tetszik ha semmin nem játszik, tök mindegy. Ha nem tetszik akkor pedig úgy sem fog ha gitározik vagy dobol vagy bármi más, magában ettől nem lesz vonzó senki.
2015. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A gitár puncimágnes! Lehet vele csajozni...tényleg.

Fogalmam sincs, mi lehet a titka, de lehet.

A gitár az előny, de ha valakinek ettől nedvesedik a bugyi, akkor ott értékrend beli zavarok vannak.

2015. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egy gitár majdnem olyan jó mint egy luxus autó.. nézzétek meg azt a videót amiben a csávó bugattival csajozik.. ;)
2015. szept. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát azt azért lássuk be, hogy egy gitárnak azért sokkal jobb a hangja, mint bármelyik hangszernek, meg sokkal menőbb. 20/f A legjobb példa erre ez a videó: Back to the future Johnny B Goode 1955. Youtube-on meg lehet nézni.
2015. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ajj hagyjuk már :D Olyan hangot kikeverek neki az NI Massive-on, hogy ott helyben beszar :D
2015. okt. 8. 19:07
 16/18 anonim ***** válasza:
Klasszikus harmonikával lehet szerintem a gitáron kívül. Iszonyat nagy tudást igényel, és a legmélyebb érzelmeket is át lehet vele adni. Nekem amúgy bejönnek többnyire a szép lányok, akik klasszikus hangszeren játszanak. Szerintem működhet ez fordítva is.
2015. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"egy gitárnak azért sokkal jobb a hangja, mint bármelyik hangszernek"


Látszik hogy nagyon értesz a hangszerekhez kis barátom.

2015. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az egységsugarúak mindig könnyen fognak ítélni. És sokan lesznek, nagyon sokan. Beszivárognak a zenészek közé is, és azt hiszik majd, hogy azért zenélsz, hogy csajt szerezz.
2015. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!