Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket nem frusztrál, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem frusztrál, hogy mindenki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Üdv! Olyanokat kérdezek elsősorban akiknek nincs párkapcsolatuk. 17 éves vagyok, és nincs barátnőm. Hiába próbálkozok, vagy nem lesz semmi a dologból, vagy "legyünk barátok". Aztán mostanában minden haveromnak van csaja, vagy legalábbis alakul nekik, én meg egyedül vagyok. Felmegyek facebookra, és azt látom, hogy kis 13 évesek rakják fel a smárolós képeiket, meg ez is épp kapcsolatban, az is stb. Titeket ez nem frusztrál? Sőt van egy évfolyamtársam aki nemsokára megházasodik (nyilván korai, és nem is terveznék ilyet). Szóval Ti, hogy vagytok ezzel? 17/f

2015. szept. 17. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem frusztrál.
2015. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem zavar,főleg,hogy körülöttem mindenkinek van barátja. 18/L
2015. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem is frusztrál.. Én is 17 éves vagyok és nálunk is szinte mindenkinek van barátja/barátnője..
2015. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavar főleg hogy alig volt csajom pedig azt mondják h kedves vagyok még minden de soha nem jön össze 18/ f
2015. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én csak 15 vagyok de nagyon zavar és rosszul érzem magam amikor a barátaim a csajukról beszélnek.
2015. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sz.rd le te is!
2015. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Jó Én 15 éves vagyok és kezd elegem lenni hogy mindenki még fiatalabbak is kapcsolatban van én meg szingli vagyok..meg hetente más pasikat kell válogatniuk..f*ck..de én őszinte kapcsolatot szeretnék már
2015. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem volt barátom, és régebben nem is szerettem volna, meg sem fordult a fejemben ilyesmi, de hát mostanra már nagyon is. Tudom, hogy kicsinyes, de zavar, hogy minden ismerősömnek, még a legelvetemültebbeknek is barátjuk/barátnőjük van. Egyrészről örülök neki, különösen ha az illető minél önbizalom hiányosabb, vagy csúnyácskább, hiszen megérdemli, hogy boldog legyen. Egy részről pedig egy zsák féltékeny kaka vagyok. A legdühítőbb az egészben, hogy nem tudom miért nincsen barátom. Nem tartom magam butának, sem humortalannak, amennyire én tudom bunkónak is régen neveztek már, csúnya és husis sem vagyok. Ugyan nem a kedvencem az ismerkedés, de azért az is megy ha nagyon akarom, csak eleinte kicsit kellemetlenül érzem magam.

Szintén idegesítő, hogy van egy két srác, aki kerülget, de ők csak futó kapcsolatot keresnek, bulizni, meg kavarni akarnak, én pedig nem így képzelem az első kapcsolatomat.>< Aztán van még egy fiú, de ő nem érdekel. Az egy dolog, hogy nem is olyan helyes, de miután randiztunk abban is biztos voltam, hogy untat és idegest.

Szóval de, frusztrál. Olyannyira, hogy morgok minden szerelmespárra. Megkeseredett kis szerencsétlen vagyok.

16/L

2015. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom, hogy még csak ronda sem vagyok jó nem egy férfimodell, de csúnya se. Sok mindenhez hozzá tudok szólni, a tanulmányi eredményem sem rossz, ehhez képest semmi. Aztán látok ilyen pávákat, térdig leérő ülepű gatyában, meg köldökig kivágott pólóban, akiknek meg van barátnőjük.
2015. szept. 18. 23:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig úgy voltam vele,hogy nem.Mert jó látni,ha boldogok az emberek ès a barátaim körülöttem.Viszont nèha jó esne,ha nekem is lenne valaki,akihez odabújhatok. 17/L
2015. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!