Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon alja szint? :/

Figyelt kérdés

Gondolkodtam, miért nem jöhetek be a lányoknak, és külsőre rájöttem, hogy nem vagyok egy főnyeremény. Nincs kockás hasam, nem vagyok páva, nem iszom mindennap zero kólát és nem járkálok csőnadrágban sem..arcra talán az élénk-kék szem az előnyöm viszont ennyi. A hajam sem tökéletesen van beállítva, de az már feltételezem hab a tortán ezek mellé.

Továbbá.. Lányok nektek mi jön be, ha "óvatosan" közeledik vagy valami bevágódós szöveggel? Előre is köszönöm a válaszokat, szemétkedő kommentet ne itt kérlek titeket..(16/f)



2015. szept. 17. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nyilvan azt varod, hogy most megirjam milyen fantasztikus vagy :D

A kockahas nekem nem bejovos, a baratomnak sincsen. Ha beallitja a hajat ugy osszekocolom hogy csak na. A pavak pedig csak viccesek :D

Ha nem jossz be a lanyoknak, akkor nem talaltal meg olyat akinek hasonlo az erdeklodesi kore. Vagy tul nyomulos voltal, vagy nem eleg egyertelmu. Meg kell talani az psszhangot. Nem kell minden oraban szivecskeket irogatni, de a torodes es a bokolas mindig jol esik, es jo, ha neha teszel celzasokat mielott konkretan lepsz. 17l

Sok sikert! (Bocsi a hibak miatt)

2015. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Jaj ezek a kérdések... Egy, felejtsétek el hogy minden csajnak a menő páva gyerekek kellenek. Kettő, ne sajnáltasd magad. Három, nekem az tetszik ha tökös a srác, én magam is határozott ember vagyok, nem bírom a bizonytalan embereket, de a bunkókat sem. Légyszi a hülye csajozós szövegeket hagyd (nem fájt amikor leestél az égből, szia cica van gazdád és hasonló borzalmak) csak gyere oda beszélgetni, és majd alakul.17l
2015. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2-es. Minden csaj ezt mondja. Aztán amikor bárki odaáll elé össze van zavarodva azt sem tudja mit akar és aztán 1 nap hitegetés után lepattint. Erre várjátok ti el azt, hogy bárki odaálljon eléd vagy hasonló? Nem csoda, ha a kevésbé jóképű emberek nem mernek odamenni, mert sokszor még a jóképű sem áll rá készen.
2015. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a bevágódós szöveg csak szerinted tünik annak, akkor esélyes, hogy a csajnak az jön le, hogy a szöveget netről szedted és még az előadásmódban is süt hogy nem a sajátod, mellesleg ha már bevágódós szövegre van szükséged - ahelyett hogy magadat adnád - akkor főleg azt fogja gondolni hogy hülye vagy és éretlen.


Add saját magad és csinálj olyan dolgokat amik TE vagy és ha ez valakit érdekel, magától jönni fog egyszer. Ha nem jön senki, akkor meg a saját életed teszed könnyebbé, például ha nem akarsz 49 ezer forintért melózni közmunkásként.

2015. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te nem Gödöllői vagy? :D
2015. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as....


Pedig működik :)


15/f

2015. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

jaaj, mit kell depizni itt mindig a kockahason...

attól hogy kockás a hasad, nem leszel izmos.. mostani kockahsas rajgyerekek nagyrésze is 20 kiló..

amúgy ha annyira akarsz kockahasat kevés szénhidrát/zsír étrend, meg csinálsz napi 50 felülést, azt ottvan a nagy kockahas amiér a mai kislányok odavannak...

2015. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!