Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme, hogy zavarjon ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, hogy zavarjon ez engem?

Figyelt kérdés
Elmondtam kb egy hónapja egyik legjobb fiúbarátomnak,hogy többet érzek mint barátság.A napokban beszélgettünk a barátságunkról s szóba jött ,hogy neki mennyire jelent sokat s mondta ,hogy olyan tízes skálán 7-8 ami kicsit rosszúl esett s akkor mondta ,hogy ez nála nagy szám meg nincs igazából tökéletes barátáság amindig konfliktusmentes tízes.Ő tisztába van avval s mondta ,hogy tudja ,hogy nekem fontosabb a bartáságunk mint neki.Jogosan zavar ez engem ennyire,s az is közre játszhat ,hogy többet érzek?

2015. jún. 14. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Most komolyan.. :DD

Minek "s"-zel? Meg az irok se s-znek Ennyit mint te.

Oke hogy egyszer ketszer bele teszed hogy s.. De mindig?? Ezert talaltak ki azt a nagyon nagyoon nehez szot,hogy és.


Egyebkent igaza van,minden barátságban vannak konfliktusok es egyik barátság se tokeletes hiaba latszik annak.

Es igen,mindig van egy fel akinek akármilyen modon tobbet jelent a baratsaguk mint a masikfelnek.

2015. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem éppen az a legjobb barátság, ahol a felek sokat vitatkoznak, mert ebből is látszik, hogy nyíltam megtudjátok beszélni a problémákat.

A másik dolog pedig, hogy "barátságból kötött szerelem" szerintem nem működőképes. Méghozzá azért, mert ha barátok vagytok, akkor elfogadjátok a másikat a hibáival együtt, és néha felhozzátok egymásnak. Ha meg szerelmesek vagytok, akkor meg ezek a hibák szinte fel se tűnnek. Ennek eredményeként a barátságból kötött szelemben folyamatosan felhozzátok majd egymás hibáit, ami kapcsolat végéhez vezethet.

2015. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!