Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan, és hol tudnék ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, és hol tudnék ismerkedni velem kb egyidős fiúkkal? Pécs (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves Pécsi lány vagyok. Sajnos baráti köröm szinte csak iskolán belül van. Szeretnék ismerkedni, lehetőleg nem csak baráti szinten, csak nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Külön órák miatt, sajnos nagyon be vagyok táblázva, és nem sokat járok el itthonról. Viszonylag barátságos, és kedves lánynak tartom magamat, igaz, két árnyoldalamat eléggé szégyellem. A probléma abból adódik, hogy sajnos tudok kissé hisztis lenni, és a féltékenység is előfordul nálam. De azért tényleg jóindulatú lány vagyok. És nem hiúságból, de azért szépnek mondhatom magam. És hát szeretnék egy lehetőleg normális kapcsolatot. De az majd jön magától is. Elsősorban az ismerkedéssel vannak problémák. Hogyan fogjak hozzá? És milyen helyeken próbálkozzak?

2015. szept. 20. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
13 évesen inkább ne pasit keress! Koncentrálj inkább a tanulmányaidra :) A gimiben majd találsz egy normális srácot :) Várhatsz még 1-2 évet a fiúkkal ;)
2015. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első kommentelő. Kissé tarok a gimnáziumi kapcsolatoktól. Ott szinte csak az "ecsetfejű páva gyerekek" hódítanak. De engem az érdekel főként hogy hol tudnék ismerkedni kedves, humoros, de persze normális fiúkkal.
2015. szept. 20. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ecsetekmellet van rengeteg normális fiú. De ez a gimitől is függ, mert ha egy erős gimnáziumba vesznek fel, akkor el tudod kerülni az ilyen hülyegyerekeket :))
2015. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire ismeritek pécset, de én a művészetibe szeretnék járni. A szakot még nem tudom, több dologból is válogathatok.
2015. szept. 20. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik baratom pecsen tanul. 14 eves. 180cm magas. 104kg. Kigyurt egy allat. Epp baratnot keres.
2015. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, 13 évesen ne ezzel foglalkozzál, mert elmaradsz azokból a dolgokból, amikkel most kellene foglalkoznod ahhoz, hogy ha megfelelő korba érsz, akkor találjál magadnak megfelelő fiút. Most művelődni kell, magadat fejleszteni, olvasni, kiállításokra, sznházba járni, de ha mégis a fiúk érdekelnének, akkor különböző szakkörökön, sportkörökön, nyelvtanfolyamokon vagy biciklitúrákon, kirándulásokon talán lehet normálisabb fiúval is megismerkedni, de zenés helyeken semmiképpen sem, ott csak szexre megy ki a dolog, azt meg ebben a korban semmiképpen nem ajánlanám.
2015. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!