Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet Pécs környékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Pécs környékén egyetemre járó vagy egyetemet végzett férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy olyan emberekkel, akiket nem zavar ha az embernek felsőfokú végzettsége van..Én azt tapasztalom, hogy a férfiakat zavarja ha a nőnek nagyobb a végzettsége..

2015. jún. 20. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez valós probléma? Nem találkoztam még vele. Engem sosem zavart ha a nőnek alacsonyabb végzettsége van.

Kérdésedre válaszolva: Esetleg netes társkereső.


25/f

2015. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát én oda járok egyetemre, ha gondolod ismerkedhetünk
2015. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen valós probléma..A férfiakat zavarja, hidd el. Nem véletlenül írtam ki a kérdést, mert ezt tapasztalom. Azt tudom, hogy a nő alacsonyabb végzettsége nem baj, de az zavarja a pasikat, ha a nőnek nagyobb. Főleg ha meghallják, hogy mi..
2015. jún. 20. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
menj ki fishingre, a fél egyetem ott van úgyis ;)
2015. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát a fishingből én már kinőttem így a harmincas éveim elején, de azért köszi..:D :)
2015. jún. 20. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Na mondjuk engem nem zavarna, ha a barátnőm magasabb végzettségű lenne, főleg ha a keresete is magasabb lenne. Nem sokat kéne rá költenem.


Ha a harmincas éveid elején vagy, akkor miért szeretnél egyetemistákkal ismerkedni? Egyetemet végzettekkel pedig... munkahelyen? Vagy interneten?

2015. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már megörültem mert Pécsen járok egyetemre de még csak 23 vagyok :P
2015. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet alsó korhatárt is kellett volna írnom..:)
2015. jún. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!