Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Osztálytársam exbarátnőjére...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam exbarátnőjére ráhajtani gáz dolog?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk közeli viszonyban az osztálytársammal csak néha dumálunk, meg kezet fogunk ennyi. 18 évesek vagyunk.

2015. szept. 25. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem baromi nagy pofátlanság ezt csinálni
2015. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Hát valószínűleg nem tetszene neki, de szerintem egy próbát megér, főleg ha nem vagytok annyira jóban
2015. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
ennyi erővel mindenki ex barátnőjével pofátlanság lenne összejönni, nem? Nem értem hol ezzel a probléma, nem véletlenül mentek szét, nincsenek együtt, nem megcsalás vagy ilyesmi, ők befejezték, és így valszeg mással szeretnék újracsinálni, nincs ebbe semmi rossz..
2015. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Tehát ha valakivel már járt bárki a környezetedben, akkor arra hajtani már gáz? Akkor elég hamar be fognak szűkülni a lehetőségeid. :D

Exbarátnő, tehát már nincs közük egymáshoz. Egy adott esetben életre szóló kapcsolatot meg hülyeség lenne kihagyni ilyen megfontolásból.

2015. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a fenének? Csak azért, hogy elmondhass, a tied is volt a csaj? Inkább járj a saját utadon.
2015. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bàtran rà kell èheskedni a szukàra mert ha az utcàn futsz össze valakivel annak sincsen a homlokàra írva hogy èn a Somogyi Ernő volt nője vagyok úgy kostolgass! Maximum ha bejön akkor lyuk sógor leszel az osztàlytàrsaddal ..ilyen egyszerű ez kèrem ...Nem kell agonizàlnod ezen mert akárki el összejössz valaki eleve volt valakivel előtted vagy fordítva egy lány ismerkedik veled előtte te is egy masik lànnyal kavartak szóval ennek se vege se hossza de ha nincsen tartós kapcsolatban akkor semmi gond. Persze ha te tudod hog xy akivel jàr akkor nem etikus hogy ràèheskedsz a leànyra..de ez esetben vege a haverodnak akkor Isten neki fakereszt indul a mandula probalkozzàl sok sikert !
2015. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Janka12 válasza:
Nyeeee...csak akkor gáz, ha jóban vagytok azzal a bizonyos osztálytárssal. Ha nem, akkor szabad préda áll előtted fiam! De azért óvatosan! És ne titkolózzatok, ez nagyon fontos!!!
2015. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!