Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az egyik osztálytársam nem...

Az egyik osztálytársam nem mer barátnőt szerezni magának és csókolózni sem akar, mert fél, hogy az anyukája mit gondolna vagy megharagudna rá! Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az az osztálytársad?
2015. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz azzal, az anyukád mit gondol rólad! Ja, és amúgy sem kell még megtudnia, ha csókolózol valakivel! :)
2015. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Első mondatodat komolyan gondoltad?-.-

2015. márc. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem az, de az anyuka is elég fura és nagyon szűk látókörű, maradi lehet.

Azt teheti, hogy titokban teszi, sajna ilyenkor ez van. De az anyja tehet erről, hogy erre kényszerül a gyerek.

Szegény gyerek, mert nincs meg a bizalom köztük.

Az is rossz, hogy ezt így látja, mert lehet nem is harapná le a fejét az anyja, csak bebeszéli magának. Ezt jó lenne tudni, mert így csak találgat az ember.

2015. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem gáz ha az illeto leul es beszel az anyukajaval..

Az anyukaja az aki ott lesz mellette barmi van beszeljek meg..

2015. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel xxd

anyu borzaszóan pletykás, és vissza szoktam hallani magamról dolgokat, és az nem tölt el kellemes érzéssel. És attól félek, hogyha lesz kapcsolatom, akkor azt olyan embertől hallom vissza, akire egyáltalán nem tartozik... :(( ...együttérzek az osztálytársaddal.

2015. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Anyu még infantilis is egy kicsit, és nem tudok vele normálisan beszélgetni, mert már az gátat szül bennem, hogy meglátom. Akármennyire is normálisan szól hozzám, mindig eszembe jut az, hogy milyen infantilis szokott lenni.
2015. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!