Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kelthetem fel az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetem fel az interneten egy fiú figyelmét? Bőven lent.

Figyelt kérdés

Már egy hónapja beszélgettünk, akkor nagyon kedves volt, hosszú válaszokat adott, nagyon kedves, segítőkész és udvarias volt. Utoljára ő írt, de az is záróválasz volt, amire már nem írtam vissza.

Mit írhatnék neki, ami esetleg érdekelné? A "Szia, mizu?" típusú üzeneteket szerintem senki sem szereti igazán, valami olyasmire gondoltam, ami felkeltheti az érdeklődését, de fogalmam sincs, hogy milyen irányban induljak el.

Egyébként csak a netről ismerjük egymást, elég messze lakunk. Véletlenül jelölt be.

Előre is köszi! :)



2015. szept. 27. 12:15
 1/4 Fenyvesi Gergely válasza:
Heló. Ha talákozást nem tudjátk megoldani kuka. ne interneten keress párt vagy társat hanem inkább menj társaságba.
2015. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Idővel biztosan meg tudnánk oldani, elvégre ezért ismerkedünk, hogy majd egyszer találkozzunk és barátkozzunk rendesen.
2015. szept. 27. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
kizárólag netes kapcsolatot elég nehéz fenntartani. a kezdeti érdeklődés mindig megvan mert ugye új ember, új tapasztalatok, kitudja mit tartogat, de ha sokáig csak a netezés marad, abba az ember azért beleszürkül, elkezd érdekelni az egész ember, nem csak az amit ír, így monotonná válik az egész. nincs közös élményetek, ha elfogynak az általános témák, már nemigen van miről beszélgetni. szóval ha meg tudjátok oldani legalább egyszer, én egy találkozót javasolok.
2015. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lényegét leirtal az előzők.

De Írd mondjuk, hogy "Szia. Hogy telt a napod? Voltal valahol? Csinaltal vmit?" Ilyenek, jön magától.

En neten 10-szer jobban eloadom magam, mint a valosagban

2015. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!