Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz interneten társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés
18 éves férfiúként mennyire ház társkeresőn ismerkedni?
2015. szept. 13. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele úgy 2 évet. Vagy ismerkedj inkább facebookos ismerkedős csoportokba.
2015. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ház,lakókocsi ;)
2015. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az a dolog gáz, hogy szinte sehol nem találni senkit aki közel lakna hozzám.. nem, a környéken sehol senki sem.
2015. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.


Mondjuk vannak olyan emberek akik rá vannak "kényszerűlve".


De az viszont gáz ,hogy ha csak interneten.


Én pl. mindkettőn.

2015. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én próbáltam élőben soha nem sikerült semmilyen számomra "számomra" normális lánnyal összeismerkedni. Kivéve eggyel de vele csak barátok lettünk :)
2015. szept. 13. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Azért csinálták a társkeresőket, hogy használják.
2015. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég gáz.

És interneten tartanátok a kapcsolatot, mert az ország másik felén van? :d

2015. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy a közelben keresnék max 50 km. Az nem sok. Meg lehet utazni ha kialakulna valami. Lehet a tovább tanulást úgy intézni hogy egy városba kerüljünk :)
2015. szept. 13. 15:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Legfeljebb aki nem tud egy mondatot sem leírni helyesen, az csak hasonló értelmi fogyatékosokkal tud összejönni.

Viszont ha nem nagyvárosban lax, akkor viszonylag kicsi az esély, hogy neked megfelelő nőt találsz. De nem kizárt azért...

Minél fiatalabbak a lányok, annál nehezebben szánják rá magukat a társkeresőre, főleg, ha nem nagyon rondák. (40 éves nőt már sokkal könnyebben találnál...)

Minden lehetőséget meg kell ragadni.

2015. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es tudtok valami ingyenes társkeresot ? Privátba ha figyeli az oldal a hirdetéseket :)
2015. szept. 13. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!