Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dagadt 15 éves fiú vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadt 15 éves fiú vagyok és nem tudom hogyan szerezzek barátnőt. K?

Figyelt kérdés

#barátnő #mittumén
2015. szept. 28. 16:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
K
2015. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Dagadt xD
2015. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
először is állj fel a géptől
2015. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Menjél futni te hájas disznó
2015. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
kösz ez jól eset, amúgy inkább önbizalom hiány
2015. szept. 28. 16:35
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan,miért oltja mindenki a kérdezőt? Attól,hogy valaki egy kicsit túlsúlyos simán lehet barátnője,vannak akiknek kifejezetten a duci fiúk jönnek be. Az viszont igaz,hogy kikellene mozdulnod kicsit esetleg néha menj el sétálni egyet. Én amondó vagyok bárhol,bármikor felbukkanhat életed szerelme :)
2015. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó. Amúgy futok én rendesen esténként 1 km-t, de inkább önbizalom hiány.
2015. szept. 28. 16:44
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem kezdj el edzeni úgy igazán. Fuss, a saját izmoddal edz, kezd el felülésezni, guggolásokat csinálni és fekvőzni. Találj egy edzéstervet, és egy étrendet. Ha jó kondiban leszel, az már alapból ad egy kis önbizalmat. Aztán kezdj el bátrabb lenni, fiatal vagy, kísérletezz, mi jön be a lányoknak. Bókolj, légy vicces, ne állítsd be magadat sík hülyének és szerencsétlennek. Legyél kicsit magabiztosabb, még akkor is, ha belül úgy érzed mindjárt elszaladsz :). Járj máshová, ha nincsenek, akkor szerezz JÓ sok barátot, járj társaságba. Alakíts ki egy egyéniséget (mondjuk már most is van), és azt használd. :). Ügyesen! :D
2015. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az én fiú haverjaim között sok olyan van aki egy kicsit ducibb, de vicces és kedves és elég sok lány bukik rájuk. A lényeg az önbizalom. Hajrá:)

14L

2015. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És merre felé lehet ilyet találni? :)
2015. szept. 28. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!